obozy i kolonie Polska

Kolonie i obozy w Polsce

Kolonie i obozy w Polsce

Rodzaj aktywności
Miejsce wypoczynku
Przedział wiekowy
Transport

KOLONIE I OBOZY W POLSCE

Pobyt na koloniach i obozach w Polsce jest fantastyczną okazją dla dzieci i młodzieży do zdobywania nowych umiejętności, zawierania przyjaźni, rozwijania niezależności oraz doświadczania nowych przygód. Wśród naszych ofert możesz wybrać obóz, który odpowiada Twoim zainteresowaniom i pasjom. Nie ważne czy to będzie obóz sportowy, rekreacyjny, językowy czy ukierunkowany na zwiedzanie/Eurotrip. Ważne jest, aby dostosować wybór do Twoich preferencji. Obozy i kolonie są doskonałą okazją do rozwijania umiejętności społecznych i nawiązywania nowych przyjaźni. Podczas pobytu na obozie czy kolonii nauczysz się współpracy, komunikacji oraz radzenia sobie w grupie. Samodzielne podejmowanie decyzji, zarządzanie czasem czy dbanie o siebie to umiejętności, które będziesz rozwijać wśród uczestników obozu lub na kolonii letniej.

KOLONIE I OBOZY NAD MORZEM

Jeśli lubisz szum morza, plażowanie, sporty wodne, kolonie i obozy nad morzem mogą być dla Ciebie fascynującym doświadczeniem. W naszej ofercie znajdziesz kolonie i obozy nad Morzem Bałtyckim, Morzem Czarnym czy Morzem Śródziemnym.

KOLONIE I OBOZY W GÓRACH

Wyjazd na kolonie i obóz w góry może być fantastycznym doświadczeniem, pełnym pięknych widoków, świeżego powietrza i różnorodnych aktywności. Dostarczy Tobie nie tylko świetnej zabawy, ale także możliwości nauki i rozwoju. Podczas obozu w górach będziesz uczestnikiem pieszych wędrówek górskich, rozwijaniem umiejętności survivalowych, paintballowych, muzycznych czy artystycznych. Nie zabraknie przy tym kąpieli w Parkach Wodnych czy doskonalenia umiejętności językowych. Towarzyszyć będzie na co dzień przyjemna atmosfera, wieczory z gwiazdami, nocne opowieści, a także wieczory przy ognisku z gitarą i śpiewem.

KOLONIE I OBOZY NAD JEZIORAMI

Kolonie i obozy nad jeziorem są pełne aktywności i przygód na świeżym powietrzu takich jak żeglarstwo, kajakarstwo, piłka nożna, survival, paintball, turnieje sportowe. Nie zabraknie zabaw zespołowych, dyskotek, wieczorów pod gwiazdami. Będzie też czas na zajęcia warsztatowe takie jak malowanie, rękodzieło, fotografika, no i na relaks, kąpiele w jeziorze, zajęcia jogi i plażowanie.