Kolonie i obozy 2024

Kolonie i obozy młodzieżowe
Kierunek
Rodzaj aktywności
Miejsce wypoczynku
Przedział wiekowy
Transport

KOLONIE I OBOZY LETNIE W SEZONIE LATO 2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą „kolonie i obozy letnie” Biura Podróży „Albicja”. Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę kolonii i obozów letnich dla dzieci i młodzieży na sezon 2024. Sprzedajemy kolonie i obozy letnie w kraju oraz za granicą wielu wiodących Organizatorów. Mogą Państwo wybierać spośród ponad dwudziestu destynacji, takich jak m. in. Kołobrzeg, Ustka, Łeba, Jastrzębia Góra, Karpacz, Zakopane czy Wisła. Zagraniczne kierunki, które oferujemy, to m. in. Anglia, Malta, Hiszpania, Bułgaria, Włochy lub Grecja.
Tworząc ofertę uwzględniamy pasje, zainteresowania i aspiracje sportowe dzisiejszej młodzieży oraz najnowsze trendy obecne w organizacji wypoczynku młodzieżowego. Podczas kolonii i obozów uczymy tolerancji, samodzielności, rozwijamy zdolności oraz zapewniamy przestrzeń do tworzenia przyjaźni na lata. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Uczestników oraz zapewnianie Im niezapomnianych, wakacyjnych wspomnień.

WAKACJE Z ALBICJĄ TO WAKACJE Z POMYSŁEM!

WYBIERZ NAJLEPSZE KOLONIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE 2024

Wymarzony obóz lub kolonię spośród wielu ofert możecie Państwo wybrać korzystając z filtrów wyszukiwarki, które zawężają wybór dokładnie w wybrany sposób. Wybierz to co czego potrzebujesz i naciśnij FILTRUJ. Uwaga: w każdej kategorii można zaznaczyć jednorazowo tylko jeden wybór.

WYŚLIJ ZAMÓWIENIE

Wysłanie zamówienia nie zobowiązuje do zakupu. Sprawdzimy dostępność oferty i podamy aktualną cenę. Taką wiadomość otrzymacie Państwo od nas niezwłocznie na maila. Ceny i dostępność kolonii i obozów letnich zmieniają się nieprzewidywalnie. Po weryfikacji cenowej sami Państwo zdecydujecie czy podpiszecie umowę oraz dokonacie opłaty na kolonię, obóz w Polsce czy obóz zagraniczny.

SPRAWDŹ ORGANIZATORA

Każdy Organizator kolonii czy obozu musi zgłosić organizowany wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży do właściwego (ze względu na siedzibę Organizatora) Kuratorium Oświaty. Wypoczynek letni dzieci i młodzieży zgłaszany jest od 1 marca , jednak nie później niż na 21 dni przed terminem rozpoczęcia wypoczynku. Sprawdź 21 dni przed wyjazdem swojego Organizatora. Zapoznaj się ze zgłoszoną kadrą, programem pracy z dziećmi, liczbą uczestników. Wszystkie zgłoszone obozy i kolonie będą wyrywkowo kontrolowane przez wizytatorów. Na stronie https://wypoczynek.mein.gov.pl/ w łatwy i szybki sposób sprawdzicie Państwo wiarygodność Organizatora kolonii i obozu. Należy również sprawdzić, czy organizator znajduje się w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych. Wystarczy kliknąć w link: https://ewidencja.ufg.pl, a następnie wyszukać Organizatora po nazwie, NIP-ie lub wpisie do rejestru. Wówczas otrzymacie Państwo pełny raport z którego dowiemy się czy Organizator rzeczywiście prowadzi działalność i czy nie została ona zawieszona, czy Organizator posiada zabezpieczenie finansowe na rzecz swoich klientów, jaka jest wysokość tego zabezpieczenia oraz okres obowiązywania.

RODZICU, O TYM MUSISZ PAMIĘTAĆ.
WYSYŁAJ SWOJE DZIECI TYLKO ZE SPRAWDZONYMI, LEGALNIE DZIAŁAJĄCYMI ORGANIZATORAMI.

PORADNIK BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU

Zachęcamy do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku”, aby odpowiednio przygotować się do wyjazdu na wymarzony obóz czy kolonię. https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/bezpieczny-wypoczynek-poradnik-men-dla-rodzicow-i-opiekunow-2

PROMOCJE FIRST MINUTE

Dzięki promocji First Minute możecie Państwo kupić wymarzony obóz i kolonię nawet do 500 zł taniej! Najniższe ceny są w listopadzie. Kto pierwszy ten lepszy, ale uwaga: liczba miejsc w promocji na obozy i kolonie jest ograniczona. Kup teraz i ciesz się udanym wypoczynkiem na swojej wymarzonej kolonii i obozie.

DOJAZD

Nie musicie martwić się Państwo jak dowieziecie swoje dzieci na obóz czy kolonię. Organizujemy dojazdy autokarem, pociągiem, busem z wielu miast w Polsce pod opieką wykwalifikowanych konwojentów. Organizujemy również wyjazdy samolotowe na obozy zagraniczne z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Krakowa. Możliwy jest tez dojazd własny.

WYJAZD NA ZAGRANICZNY OBÓZ LETNI

Przed organizacją i wyjazdem na zagraniczny obóz sprawdzane są informacje przygotowane przez polskie placówki dyplomatyczne we współpracy z MSZ. Proszę zapoznajcie się Państwo również, klikając w link i wybierając właściwy kraj wypoczynku Waszego dziecka https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW I CIESZ SIĘ UDANYM WYPOCZYNKIEM!