obozy językowe

Obozy językowe

Obozy językowe. Obozy angielskiego odbywają się w Polsce i za granicą.

Kierunek
Przedział wiekowy
Transport

OBOZY JĘZYKOWE – W POLSCE I ZA GRANICĄ 2024

Chcesz poprawić swoje zdolności językowe w czasie wakacji? Świetny pomysł. Wybierz się na obóz językowy lub wybierz intensywniejszą formę nauki – kurs językowy za granicą! Od Ciebie zależy gdzie wybierzesz obóz językowy. W ofercie obozów w Polsce masz do wyboru obóz językowy w Tatrach, na Podhalu, nad morzem w Darłówku, Jastrzębiej Górze, Łebie. Obozy za granicą – to zawsze dobry wybór, bo można ćwiczyć naukę języka angielskiego, czy hiszpańskiego nie tylko na zajęciach, ale przez cały dzień pokonując bariery językowe w kontakcie z lokalnymi mieszkańcami i inną kulturą. Oferujemy obozy językowe w Anglii, Grecji, na Malcie, we Włoszech, w Hiszpanii, obozy językowe autokarowe lub obozy samolotowe.

ZALETY OBOZÓW JĘZYKOWYCH

Obozy językowe oferują intensywne zajęcia językowe, co pozwala uczestnikom zanurzyć się w środowisku, w którym język obcy jest używany na co dzień. To sprzyja szybszej nauce i poprawie umiejętności komunikacyjnych. Uczestnicy obozów językowych mają okazję stosować w praktyce wiedzę językową, komunikując się z innymi uczestnikami, nauczycielami oraz mieszkańcami miejscowej społeczności. Współpraca i rozmowy w języku docelowym sprzyjają skuteczniejszej nauce. Oprócz nauki języka, obozy językowe często obejmują również wprowadzenie do kultury i tradycji kraju, w którym odbywają się zajęcia. To pozwala uczestnikom lepiej zrozumieć kontekst kulturowy, w jakim używany jest dany język.

OBOZY JĘZYKOWE W KRAJU I ZA GRANICĄ

W naszej ofercie mamy propozycje spędzenia wakacji z nauką języka obcego w Polsce i za granicą. Dużą popularnością cieszą się obozy turystyczno-językowe w Anglii, na Malcie i w Hiszpanii. Nie brakuje propozycji obozów językowych w Polsce nad morzem i w górach, obozów językowych z transportem autokarem lub z dojazdem autokarowym.

KURSY JĘZYKOWE

Kurs językowy za granicą jest intensywniejszy z większą liczbą zajęć językowych. Prowadzone są w renomowanych szkołach na wszystkich poziomach zaawansowania językowego.