Po adrenalinę do Parku Rozrywki Energylandia – 2 dni

400,00

Zapytaj o ofertę

Kraków i Największy Park Rozrywki Energylandia

Wykorzystaj BON TURYSTYCZNY 500+

Informację o dostępności oferty i zweryfikowanej cenie według cennika otrzymasz na maila po wysłaniu do nas rezerwacji. Rezerwuj!

Wyczyść

Product Description

 • Bezpieczna impreza turystyczna zorganizowana ze wszystkimi zasadami przeciwdziałającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
 • Program imprezy turystycznej ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zamianie.
 • Impreza turystycznej może zostać odwołana z powodu niedostatecznej liczby uczestników najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.
 • W przypadku anulacji imprezy turystycznej proponujemy alternatywną ofertę lub bezzwłocznie zwracamy wpłaconą kwotę w 100 % na Państwa konto/bon turystyczny.
SKU: brak. Kategoria: .
   

Energylandia

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, zlokalizowany w miejscowości Zator, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Energylandia oferuje kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów.

Energylandia jest na rynku zaledwie od 6 lat – jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie odwiedzają Energylandię tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można tu spędzić cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce tu wrócić… po więcej!

Atrakcje Energylandii charakteryzują się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, podzielone są na 5 stref:

 • Bajkolandia
 • Strefa familijna
 • Strefa ekstremalna
 • Waterpark
 • Smoczy Gród

Po szczegóły zapraszamy na stronę Energylandii

COVID-19 FREE – Bezpieczeństwo w Parku

Bezpieczeństwo w Parku – Nasz zespół od wielu tygodni opracowywał specjalne procedury i zabezpieczenia, którymi objęliśmy nasz Park. Wprowadzono: dezynfekcję Parku po zamknięciu każdego dnia – nowoczesnymi dronami, kamery termowizyjne, intensywną, ciągła dezynfekcje, aplikację do zamawiania jedzenia, nakaz utrzymywania dystansu wobec osób sobie obcych oraz szereg innych pomysłów na zapewnienie najlepszego komfortu dla Gości.

Jesteś ciekaw naszych procedur dotyczących bezpieczeństwa – wejdź na stronę: https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/covid-19-free/

Zakwaterowanie

ZAKWATEROWANIE – w hotelu o standardzie turystycznym w odległości około 30 – 50 km od parku Rozrywki Energylandia. Pokoje 2, 3, 4 os. z łazienkami i TV oraz pokoje rodzinne.

Wyżywienie

1 śniadanie
1 obiadokolacja

Rozkład jazdy – wyjazdy

5.00 Białystok, parking przy kościele Św. Rocha, ul. Św. Rocha
6.00 Bielsk Podlaski, parking – Dworzec Autobusowy, ul. Kolejowa 6
7.00 Siemiatycze, parking przy kościele WNMP, ul. 3 Maja 2

Rozkład jazdy – przyjazdy

(trzeciego dnia wycieczki)

ok. 4.00 Siemiatycze, parking przy kościele WNMP, ul. 3 Maja 2
ok. 5.00 Bielsk Podlaski, parking – Dworzec Autobusowy, ul. Kolejowa 6
ok. 6.00 Białystok, parking przy kościele Św. Rocha, ul. Św. Rocha

Program

1 dzień
Wyjazd wg rozkładu do Krakowa. Po długiej drodze z przerwą na posiłek we własnym zakresie, zadowoleni i pełni energii wyruszymy na Wzgórze Wawelskie i do Katedry. Poznamy legendę o Księciu Kraku i Smoku Wawelskimi, o Wandzie co nie chciała Niemca oraz historię św. Jadwigi i Kazimierza Wielkiego. Oko w oko spotkamy się ze Smokiem ziejącym ogniem, zjemy smacznego obwarzanka i posłuchamy hejnału z Wieży Mariackiej. Zatrzymamy się pod Sukiennicami na zakup pamiątek i zrobimy zdjęcia z gołębiami na rynku. Będzie też czas wolny na spacer wąskimi uliczkami Krakowa, kawę, lody i kremówki papieskie. Po dniu pełnym wrażeń udamy się na zasłużoną kolację i nocleg.
Przyjazd do hotelu na obiadokolację ok. godz. 20.00

2 dzień
Po śniadaniu przejazd do parku Rozrywki ENERGYLANDIA.
JEDEN BILET WSTĘPU (dodatkowo płatny) upoważnia do skorzystania ze wszystkich urządzeń i atrakcji do woli i bez limitu. Nie będziemy się przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie nam pieniędzy na kolejną atrakcję. Spędzimy cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji tyle razy ile zechcemy! W każdej chwili możemy zrobić przerwę na posiłek we własnym zakresie w restauracji lub w barze szybkiej obsługi na zapiekankę, hot-doga, kebab czy kawę.
Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i powróci tu raz jeszcze!
21.30 odjazd autokaru w drogę powrotną, nocny przejazd

Świadczenia w cenie

 • transport autokarem
 • 1 nocleg w pokojach wg zamówienia (2, 3, 4 os. z łazienkami)
 • 1 śniadanie, 1 obiadokolacja
 • wycieczka po Krakowie z przewodnikiem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie NNW
 • system słuchawkowy Tour Guide gratis

Dodatkowo płatne

bilety wstępu w ENERGYLANDII

 • kobieta w ciąży (za okazaniem karty ciąży) – 99 zł.
 • seniorzy (os. +65 lat) – 99 zł.
 • dzieci (do wzrostu 140cm) – 99 zł.
 • dzieci do lat 3 – 1 zł.
 • bilet urodzinowy (os. do 18 lat) – 1 zł.
 • bilet normalny: 149,00 zł.

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 zł

Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł

Cena

400 zł. – dorośli i dzieci powyżej 3 lat
220 zł. – dzieci do lat 3 (bez łóżka, bez wyżywienia)