W Karkonosze śladami poszukiwaczy skarbów - 4 dni

Cena: 690,00

Kategorie oferty:

Strona oferty: https://albicja.pl/oferty/bon-turystyczny/z-bonem-w-karkonosze/

 

Wariacje oferty

 • W Karkonosze śladami poszukiwaczy skarbów - 4 dni (#27754)
 • W Karkonosze śladami poszukiwaczy skarbów - 4 dni (#27755)
 • W Karkonosze śladami poszukiwaczy skarbów - 4 dni (#27756)
 • W Karkonosze śladami poszukiwaczy skarbów - 4 dni (#27757)

Podsumowanie oferty

Najpopularniejsze atrakcje Karkonoszy

Wykorzystaj Bon Turystyczny 500+

Informację o dostępności oferty i zweryfikowanej cenie według cennika otrzymasz na maila po wysłaniu do nas rezerwacji. Rezerwuj!

Opis krótki

 • Bezpieczna impreza turystyczna zorganizowana ze wszystkimi zasadami przeciwdziałającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
 • Program imprezy turystycznej ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zamianie.
 • Impreza turystycznej może zostać odwołana z powodu niedostatecznej liczby uczestników najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.
 • W przypadku anulacji imprezy turystycznej proponujemy alternatywną ofertę lub bezzwłocznie zwracamy wpłaconą kwotę w 100 % na Państwa konto/bon turystyczny.

Opis oferty

[vc_row][vc_column width="1/2" css=".vc_custom_1595426584302{margin-bottom: 20px !important;}"][vc_column_text]

KARKONOSZE 

[/vc_column_text][vc_column_text]KARKONOSZE to najwyższe i największe pasmo Sudetów jednego z dwóch głównych pasm w naszym kraju. Cały region górski jest warty poznania. Zapewne wszyscy słyszeliśmy o najwyższym szczycie Karkonoszy Śnieżce i zarazem najwyższej kulminacji Sudetów, o Szrenicy, Śnieżnych Kotłach, Wodospadach Kamieńczyka i Szklarki, Wodospadzie Podgórnej, Świątyni Wang, formacjach skalnych takich jak Pielgrzymi, zamkach i innych.
Walory turystyczne Karkonoszy od wielu lat doceniane są przez miłośników górskich wycieczek i zwolenników aktywnego wypoczynku. Tu znajdziemy raj dla wędrowców o zróżnicowanym stopniu trudności, ciszę , spokój , a także dużo rozrywki dla całej rodziny.[/vc_column_text][vc_column_text]

ZAKWATEROWANIE

[/vc_column_text][vc_column_text]Zakwaterowanie w samym centrum Karkonoszy niedaleko Karpacza w urokliwej miejscowości nad potokiem Przesiece w przyjaznym ośrodku dla rodzin z dziećmi.

Ośrodek położony na dużej działce, ogrodzony, z infrastrukturą do wypoczynku, sportu i zabawy, z boiskiem do siatkówki i koszykówki, placem zabaw, miejscem na grill i ognisko, wi-fi. Pokoje 2, 3 ,4 os. z łazienkami i TV, częściowo z balkonami.

Zakwaterowanie od godz. 16.00[/vc_column_text][vc_column_text]

WYŻYWIENIE

[/vc_column_text][vc_column_text]

 • śniadania i obiadokolacje  serwowane do stolika w dużej jadalni

[/vc_column_text][vc_column_text]

ROZKŁAD JAZDY - WYJAZDY

[/vc_column_text][vc_column_text]05.00 Białystok
06.00 Bielsk Podlaski
07.00 Siemiatycze
08.00 Siedlce[/vc_column_text][vc_column_text]

ROZKŁAD JAZDY - PRZYJAZDY

[/vc_column_text][vc_column_text]23.00 Siedlce
24.00 Siemiatycze
01.00 Bielsk Podlaski
02.00 Białystok[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2" css=".vc_custom_1595426632276{margin-bottom: 20px !important;}"][vc_column_text]

PROGRAM

[/vc_column_text][vc_column_text]1 dzień
Wyjazd wg rozkładu. Po trasie zwiedzanie Wrocławia Szlakiem Krasnali.
Przyjazd do ośrodka na obiadokolację ok. godz. 19.00

2 dzień
Po śniadaniu wyjazd z przewodnikiem na Szlak Waloński. Najpierw udamy się nad Wodospad Szklarki i Kamieńczyka gdzie Walonowie pracowali już w XI w dla książąt piastowskich w dorzeczu rzeki Kamiennej i Szklarki. Następnie odwiedzimy Osadę Poszukiwaczy Skarbów w której poznamy codzienne życie i kulturę Walończyków- średniowiecznych mistrzów w wydobywania i przetwarzania bogactw naturalnych, rud żelaza, metali, kamieni szlachetnych i kwarcu. Poznamy i w rzeczywistości użyjemy i uruchomimy narzędzia i urządzenia jakimi posługiwali się poszukiwacze skarbów Gór Olbrzymich. Zobaczymy proces powstawania gwoździa kopalnianego i sprawdzimy swoje siły w Quizie z niespodziankami. Na koniec odwiedzimy Strażnicę Walońską pełną skarbów ziemi a w niej minerały kolekcjonerskie, formy użytkowe z kamieni, biżuterię ze srebra i kamieni ozdobnych, minerały cięte, bębnowe, szlifowane. Część z nich na pewno zabierzemy do domu ( za opłatą… niestety).
Powrót do ośrodka na obiadokolację ok. godz. 18.00

3 dzień
Po śniadaniu wyjazd z przewodnikiem na przepiękną nietrudną pieszą trasę nad Mały Staw. Rozpoczniemy wędrówkę od Karpacza w pobliżu unikatowego zabytku skandynawskiej architektury Świątyni Wang z XII w . Będziemy wędrować szlakami Karkonoskiego Parku Narodowego podziwiając popularne skały Pielgrzymy, Kocioł Wielkiego i Małego Stawu, Śnieżkę, Kopę , Czarny Grzbiet i dotrzemy do Polany. Tu zrobimy odpoczynek zanim wyruszymy do Małego Stawu, Samotni i schroniska Strzecha Akademicka. Podczas odpoczynku po trasie Quiz z nagrodami.
Powrót do ośrodka na obiadokolację ok. godz. 18.00

4 dzień
Po śniadaniu wyjazd z przewodnikiem na zdobycie obronnego Zamku Chojnik 627 m n.p.m. Poznamy legendę o pięknej i okrutnej córce kasztelana Kunegundzie. Następnie udamy się do Parku Zdrojowego w uzdrowisku Cieplice- Zdrój, a chętni będą mogli zażyć chwilę relaksu w nowoczesnych basenach termalnych Termy Cieplickie.
Po południu ok. 14.00 wyruszymy w drogę powrotną.
Na trasie obiad za dodatkowa opłatą[/vc_column_text][vc_column_text]

ŚWIADCZENIA W CENIE

[/vc_column_text][vc_column_text]

 • transport autokarem
 • 3 noclegi w pokojach wg zamówienia (2, 3, 4 os. z łazienkami)
 • 3 śniadania, 3 obiadokolacje
 • całodzienne wycieczki z przewodnikiem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie NNW

[/vc_column_text][vc_column_text]

DODATKOWO PŁATNE

[/vc_column_text][vc_column_text]

 • bilety wstępu na realizację programu płatne na miejscu ok. 30 zł ulgowy; 40 zł normalny
 • obiad w drodze powrotnej 30 zł

[/vc_column_text][vc_column_text]

CENA

[/vc_column_text][vc_column_text]690 zł - dorośli, dzieci powyżej 2 lat
200 zł - dzieci do 2 lat[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_media_grid item="masonryMedia_Default" grid_id="vc_gid:1596125282151-0f81a04a-44f6-4" include="27781,27766,27780,27771,27769,27785,27765,27779,27776,27782,27768,27767"][/vc_column][/vc_row]