Czarna Góra – Obóz snowboardowy 7-18 lat
Program
Dzień 1:
Przyjazd do ośrodka, obiadokolacja, zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne i wieczór integracyjny.
Dzień 2:
Po śniadaniu sprawdzenie umiejętności snowboardowych, podział na grupy zaawansowania, szkolenie na stoku.
Po obiedzie dekalog snowboardowy oraz nauka smarowania, ostrzenia oraz konserwacji sprzętu.
Po kolacji turnieje zręcznościowe (Prawo Dżungli, Jenga, Twister oraz Ringo Bule).
Dzień 3:
Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku.
Po obiedzie relaks na basenie.
Po kolacji wieczór filmowy i dla chętnych pizza night.
Dzień 4:
Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku.
Po obiedzie zimowa olimpiada.
Po kolacji gra towarzyska z podziałem na drużyny. Zadaniem każdej ekipy będzie wyjaśnienie pozostałym graczom znaczenia słów za pomocą synonimów, antonimów i podpowiedzi. Pokazywanie zawodów lub zwierząt, wyszukiwanie rymów, opisywanie znanych osobistości lub znalezienie jak najwięcej liczby wyrazów zaczynających się na tą samą literę.
Dzień 5:
Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku.
Po obiedzie aż 3 zjazdy z najdłuższej w Polsce zjeżdżalni grawitacyjnej o wdzięcznej nazwie Czarna Żmija” (950 metrów bezpiecznego i krętego toru Alpine Coaster) oraz wyścigi rzędów na wesoło.
Po kolacji kolorowa dyskoteka tematyczna.
Dzień 6:
Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku.
Po obiedzie turnieje na Xbox 360 Kinect: Dance Central, Sports 1 i 2, Rush i Tekken.
Po kolacji roztańczone i rozśpiewane karaoke.
Dzień 7:
Po śniadaniu 4- godzinne szkolenie na stoku.
Po obiedzie gra terenowa "50-tka".
Po kolacji ognisko pożegnalne, podsumowanie obozu, wręczenie nagród.
Dzień 8:
Śniadanie, pobranie prowiantu na drogę i powrót do domu.
Program fakultatywny
- Fotorelacja obozowa - do pobrania online - realizacja do 3 tygodni po zakończeniu obozu - 35 PLN/os.
- Archery Tag - strzelanie z łuku. Gra w terenie z wykorzystaniem bezpiecznych strzał. Zabawa, która podbija świat - 40 PLN/os.
- Wirtualna rzeczywistość - VR2 - jedna sesja wybranej gry w najnowszysch goglach PlayStation VR2 (od 12 roku życia) - 40 PLN
- Kracie Popin Cookin – stworzycie słodkie mini przekąski, czyli Zestaw DIY Popin Cookin - 55 PLN/os.
Zakwaterowanie
7 noclegów w OW Gierałtówka położonej w miejscowości Stary Gierałtów. Zakwaterowanie w apartamencie turystycznym z osobnym wejściem z zewnątrz, składającym się z salonu z aneksem kuchennym, 1, 2 lub 3 sypialni oraz łazienki lub w pokoju 3 / 4 osobowym typu studio z aneksem kuchennym i łazienką.
Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.
Uwagi praktyczne
W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji.
Planowany dojazd do ośrodka ok. godz. 18:00 (lub 12:30 dla województw zachodniopomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego oraz wielkopolskiego).
Planowany wyjazd z ośrodka o godz. 08:30 (lub 14:00 dla województw zachodniopomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego oraz wielkopolskiego).
Dojazd własny: zapraszamy na godzinę 17:00, wyjazd nie później niż o godz. 09:00.
Uczestnicy przyjeżdżający z województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego oraz wielkopolskiego dotrą na miejsce wcześniej i będą oczekiwać na pozostałe grupy w ciepłej świetlicy. W tym czasie dzieci będą pod opieką wychowawców, a do ich dyspozycji będą gry planszowe, karciane oraz seans filmowy.
Pierwszym wspólnym posiłkiem będzie kolacja, dlatego prosimy o zaopatrzenie dzieci w odpowiedni zapas prowiantu na drogę i czas oczekiwania.
Cena zawiera
Cena obejmuje:
- Zakwaterowanie: 7 noclegów
- Wyżywienie 3 posiłki dziennie + deser w restauracji ośrodka. Pierwszy posiłek - kolacja w dniu przyjazdu, ostatni - śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną. Możliwość wykupienia diety wegetariańskiej, bezglutenowej lub bezmlecznej - 100 PLN.
- Transport Autokar turystyczny lub dojazd własny
- Ubezpieczenie Signal Iduna S.A.
- Opiekę wychowawcy - instruktora
- Realizację programu
- Obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN
- Obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN
Cena nie zawiera
Cena nie obejmuje:
- Kosztu karnetu i obsługi na stoku (płatność gotówką na miejscu) (ceny orientacyjne z 2025r.)
Do 13 roku zycia: 690 PLN/os.
Od 13-roku życia: 750 PLN/os. -
Kaucji na karnet: 10 PLN/os. (płatność gotówką na miejscu)
- Koszty wypożyczenia sprzętu snowboardowego (dla chętnych) (płatność gotówką na miejscu) (ceny orientacyjne z 2025r.)
Deska + buty - ok. 240 PLN/6 dni/os.
Deska - 132 PLN/6 dni/os.
Buty - 132 PLN/6 dni/os.
Gogle - 30 PLN/6 dni/os.
Kask* - 30 PLN/6 dni/os.
*Każdy uczestnik podczas pobytu na stoku musi posiadać kask. - Dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży
- Programu fakultatywnego
Tabela dopłat
| Cena | Opis |
| 200PLN | Dopłata do diety bezglutenowej |
| 200PLN | Dopłata do diety bezmlecznej |
| 200PLN | Dopłata do diety wegetariańskiej |
| 80PLN | Archery Tag |
| 70PLN | Fotorelacja obozowa |
| 110PLN | Kracie Popin Cookin |
| 80PLN | Wirtualna rzeczywistość - VR2 |
| - | Poziom początkujący (nauka od podstaw) |
| - | Poziom średniozaawansowany (czuję się już całkiem dobrze na stoku) |
| - | Poziom zaawansowany (jeżdżę już bardzo dobrze) |
| - | Będę wypożyczać sprzęt snowboardowy |
| - | Nie będę wypożyczać sprzętu snowboardowego |
| 12% | 1 * gwarancja niezmienności ceny |
| 7.2% | 1 * PROMOCJA 25% - Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej - RG+RGS |
| 9.8% | 1 * PROMOCJA 25% - Ubezpieczenie Kosztów Imprezy Turystycznej z chorobami przewlekłymi - RG+RGS+CP |
| - | 1 * Rezygnuję z wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej |














