Francja – Lazurowe Wybrzeże – Marsylia – obóz rekreacyjny + j. francuski 14-18 lat

5249,00

Zapytaj o ofertę

Obóz językowy Francja – Lazurowe Wybrzeże – Marsylia – obóz rekreacyjny + j. francuski

– program obozu łączący wypoczynek oraz zwiedzanie
– ogólnodostępna, w pełni wyposażona kuchnia
-zajęcia z języka francuskiego – jedyna taka propozycja w ofercie Almaturu
-pamiątkowa sesja zdjęciowa aparatem Instax
– codzienne relacje na social mediach

Wyczyść

Additional Information

Rodzaj aktywności

Chillout zone / rekreacyjny, Językowe

Przedział wiekowy

6-18

Transport

Samolot

   

Obóz językowy Francja – Program

Obóz rekreacyjny + język francuski (14-18 lat)

Na naszym obozie w sposób lekki i przyjemny nauczymy Was podstawowych zwrotów językowych potrzebnych do swobodnego i samodzielnego poruszania się po pięknym kraju jakim jest Francja. Nie ma lepszego miejsca do nauki języka francuskie niż Lazurowe Wybrzeże – na jego plażach czy podczas planowanych wycieczek. Lekcje językowe będą odbywać się w wymiarze ok. 1,5 h/dziennie. Poziom zajęć będzie dopasowany do zaawansowania językowego uczestników. Zajęcia z języka francuskiego będą uzupełnione programem obozu rekreacyjnego.

Zakwaterowanie

 7 noclegów w nowoczesnym Hotelu Meininger. Bogata infrustraktura hotelowa: m.in sala do zajęć rekreacyjnych, telewizyjna, piłkarzyki, bilard, ogólnodostępna i w pełni wyposażona kuchnia. Pokoje wieloosobowe z łazienkami.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów w Hotelu Meininger w Marsylii. Wyżywienie: śniadania w formie bufetu + obiadokolacje w restauracji hotelowej. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przylotu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Transport: samoloty rejsowe na trasie Warszawa – Marsylia (w zależności od turnusu z przesiadkami w Monachium lub Frankfurcie) Obsługujące nas linie lotnicze – Lufthansa. Zbiórka 2,5 h przez planowanym odlotem. Miejsce zbiórki: przed wejściem na terminal „Odloty” przy sektorze E. Uwaga: godziny przelotów mogą ulec zmianie. Z lotniska do hotelu i z powrotem przejazd autokarem lub minibusem (ok. 45 minut).Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy – 20 PLN. Opieka pedagogiczna, zajęcia sportowe, organizacja programu fakultatywnego.

Uwagi praktyczne

Sugerowane kieszonkowe: ok. 100 EUR + pieniądze na wybrane wycieczki fakultatywne. Należy zabrać ze sobą nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z filtrem UV. Zalecamy zabranie ze sobą obuwia na plażę i na dłuższe spacery. W dni, kiedy realizowane są wycieczki fakultatywne, program obozu może ulec zmianie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany cen wycieczek fakultatywnych organizowanych przez miejscowych operatorów. Konieczny ważny paszport i/lub dowód osobisty.

Obóz językowy Francja – Informacja o cenie

Cena nie obejmuje: napojów do obiadu i kolacji, programu fakultatywnego, depozytu zwrotnego pobieranego pierwszego dnia wyjazdu – 10 EUR oraz dodatkowych ubezpieczeń. Szczegółowych informacji udzieli kierownik obozu. Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
– ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną –  4,4% ceny imprezy

– ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy
– ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy
– ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy

Ogólne warunki ubezpieczenia. https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pdf

Tabela dopłat

Cena Opis
6% 1 * gwarancja niezmienności ceny
4.4% 1 * Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – RG+CQ
6.4% 1 * Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – RG+CP+CQ
1 * Rezygnuję z wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży
2.4% 1 * Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – RGS+CQ
3.4% 1 * Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – RGS+CP+CQ
1 * Rezygnuję z wykupienia ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej

Informacje o przelocie

Wylot: WAW->MRS 2024-07-24
Przylot: MRS->WAW 2024-07-31

 

Sprawdź inne kolonie i obozy młodzieżowe