3103,003433,00

Zapytaj o ofertę
Gierłoż – obóz przygoda na lądzie i wodzie

– większość uczestników zakwaterowana jest w pokojach 2 i 3-osobowych,
– w przypadku gorszej pogody do dyspozycji uczestników jest duża ilość sal zajęciowych,
– ośrodek położony nad jeziorem, wśród lasów,
– wokół ośrodka znajdują się rozległe, łąkowe i zalesione tereny do wypraw quadowych i bitew paintballowych, które toczymy również w kompleksach opuszczonych budynków,
– dysponujemy własnym, markowym sprzętem – quadami CanAm 450, 570 i Kymco 300R oraz markerami paintballowymi Tippman,
– “wieczorna kawiarenka” tylko dla uczestników obozu: kręgielnia, bilard, pin-ball, tenis stołowy, karaoke, grill itp.

Wyczyść

Additional Information

Rodzaj aktywności

Przygodowe, Sporty wodne

Miejsce wypoczynku

Jeziora

Przedział wiekowy

6-18

Transport

Autokar, Dojazd własny

SKU: brak. Kategorie: , , , , , . Tag: .
   

Program

Obóz przygoda na lądzie i wodzie (11-13 lat ; 14-18 lat) 

Podstawową aktywnością obozową są: jazdy na quadach (opis przy obozie quadowym, 5 wypraw  w teren), paintball (opis przy obozie paintballowym), 6 półdniowych wyjść na paintball, 2000 kulek, wycieczka do „Wilczego Szańca” – byłej kwatery Hitlera i sporty wodne: aquazorbing – zabawa w kuli wodnej na jeziorze, kajaki, holowanie na deskach za motorówką, gry terenowe, zajęcia sportowe i integracyjne oraz typowe aktywności obozowe wspólne z innymi podobozami.

Program fakultatywny

– Park Linowy – 100 PLN.

– Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo – 100 PLN.

– Aquapark Tropicana Mikołajki – 100 PLN.

– Dodatkowa jazda quadem 75 PLN/godzina.

– Dodatkowy paintball: 120 PLN (pół dnia zajęć).

– Gokarty 170 PLN (jeden wyjazd, ok. 21 minut jazdygokartem).

 

Zakwaterowanie

Ośrodek Księżycowy Dworek w Gierłoży. 10 noclegów w pawilonach hotelowych w pokojach 2,3,4 osobowych (w każdym pokoju telewizor, łazienka – wc+prysznic) oraz w dużych domkach-bungalowach (w każdym łazienka wc+prysznic), stołówka i wiele sal zajęciowych do organizacji obozowych zajęć, dyskotek i imprez, sala na "wieczorną kawiarenkę".

Świadczenia

Zakwaterowanie: ośrodek Księżycowy Dworek w Gierłoży. 10 noclegów w pawilonach hotelowych w pokojach 2,3,4 osobowych (w każdym pokoju telewizor, łazienka – wc+prysznic) oraz w dużych domkach-bungalowach (w każdym łazienka wc+prysznic), stołówka i wiele sal zajęciowych do organizacji obozowych zajęć, dyskotek i imprez, sala na "wieczorną kawiarenkę". Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną. Transport: autokar turystyczny oraz pociąg + autokar. Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15000 PLN. Opieka wychowawcy/instruktora. Realizacja programu. 

Uwagi praktyczne

Program jest realizowany w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników. Obowiązkowa kaucja zwrotna 50 PLN płatna na miejscu na pokrycie ewentualnych strat w sprzęcie lub wyposażeniu ośrodka. Na obóz quadowy: 2 zdjęcia legitymacyjne. Zabierz ze sobą: rękawiczki bez palców (rowerowe), ciepłą bluzę, długie spodnie, dres, polar, sztormiak lub nieprzemakalną kurtkę z kapturem, czapkę z daszkiem lub inne nakrycie głowy, buty plażowe – do pływania i zabawy w jeziorze (mogą być też sandały z zapięciem), klapki, kalosze lub buty nieprzemakalne. Mały plecak, okulary przeciwsłoneczne, bidon na wodę, latarkę, środki przeciw komarom i kleszczom, krem z flirtem UV. Dodatkowo obozy paintballowo-quadowo-gokartowe: ubranie "polowe" do zajęć w terenie, ciężkie buty za kostkę. Nie dopuszczamy do zajęć w adidasach itp. obuwiu. Chętni dodatkowo mogą zabrać: indywidualne ochraniacze quadowe tzw. buzzery-zbroje, nakolanniki, nałokietniki, gogle, kominiarki, camelback itp. Planowany przyjazd do ośrodka ok. 20.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. 09.00. Podane godziny wyjazdów i powrotów z obozu są godzinami orientacyjnymi. Bazują one na zeszłorocznych rozkładach PKP. Aktualne informacje będą dostępne na stronie blizej okresu wakacyjnego. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż 16.00, wyjazd nie później niż godzina 10.00.

Informacja o cenie

Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży, programu fakultatywnego.
Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł.

 

Tabela dopłat

Cena Opis
100PLN Aquapark Tropicana Mikołajki
75PLN Dodatkowa jazda quadem/godzina
170PLN Gokarty – jeden wyjazd, ok. 21 min jazdy
100PLN Park dzikich zwierząt Kadzidłowo
100PLN Park linowy
120PLN Pół dnia zajęć z paintballa
6% 1 * gwarancja niezmienności ceny
3.5% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – RG+CQ
5.1% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – RG+CP+CQ
1 * Rezygnuję z wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży
1.9% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – RGS+CQ
2.7% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – RGS+CP+CQ
1 * Rezygnuję z wykupienia ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej