3999,004349,00

Zapytaj o ofertę
Obóz rekreacyjny

Tolo to jeden z najpopularniejszych kurortów greckich , położony we wschodniej części Peloponezu. Malownicze górskie krajobrazy, piaszczysta plaża z licznymi tawernami z ofertą greckich przysmaków, lazurowe, ciepłe morze, różnorodność rozrywek i aktywności to świetna oferta na spędzenie wymarzonych wakacji. Bliskość, wielu ciekawych antycznych zabytków stwarza możliwość poznania kultury starożytnej Grecji. Odkryj z nami Grecję na mnóstwo sposobów.

Wyczyść

Additional Information

Kierunek

Grecja

Rodzaj aktywności

Chillout zone / rekreacyjny

Przedział wiekowy

6-18

Transport

Autokar

SKU: brak. Kategorie: , , , , . Tag: .
   

Program

Rekreacja (12 -18 lat)

Przykładowy program obozu:

Dzień 1:

Zbiórka na lotnisku w Warszawie, spotkanie z kadrą, odprawa,  przelot do Aten.  Transfer z lotniska  do hotelu, zakwaterowanie.  W związku z późną godziną przyjazdu do hotelu, tego dnia  lunch podany zostanie   do  pokoju –  zimna płyta.

Dzień 2-3  

Śniadanie, spotkanie organizacyjne z kadrą, zapoznanie się z regulaminem wypoczynku. Spacer po okolicy, poznanie miasta i jego  licznych  atrakcji. Powrót do hotelu na lunch. Po południu wodny relaks, kąpiele  i plażowanie, gry integracyjne, dla ochłody szalona bitwa na balony wodne.  Kolacja, podziwianie zachodu słońca, nocne wyjście na miasto.

Dzień 4

Śniadanie. Wycieczka do  Nafplio – pierwszej stolicy niepodległej Grecji. Urokliwe miasto z pięknymi kamieniczkami placu Syntagma, Twierdzą Palamidi; wzgórzem  Acronafplia z widokiem na położoną na wyspie Twierdzą Bourtzi. Powrót do hotelu na lunch. Relaks w hotelu. Kolacja. Nocne wyjście na miasto.

Dzień 5

Śniadanie, rejs na wyspę Hydre i Spetses – wycieczka fakultatywna (ok. 38 EUR), powrót do hotelu, lunch, popołudniowy relaks na plaży, Holi Festival – odlotowe, kolorowe popołudnie. Kolacja.

Dzień 6

Śniadanie, wyjście na Akropol Asini – pozostałości prehistorycznych osad i fragmenty starożytnych murów miejskich, wzgórze z piękną panoramą na zatokę. Powrót do hotelu na lunch. Po południu zajęcia sportowe: piłka plażowa, Frisbee. Kolacja. Nocne wyjście na miasto.

Dzień 7

Śniadanie, kąpiele wodne i słoneczne, lunch, czas wolny na  zakup pamiątek, zabawy integracyjne. Wieczór z karaoke. Kolacja.

Dzień 8

Wczesne śniadanie. O  godzinie 07:30 wykwaterowanie i wyjazd   w kierunku  Aten. Na trasie przejazdu postój nad Kanałem Korynckim. Przyjazd do stolicy Grecji zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Akropol, Areopad, Plaka, zmiana warty przed Parlamentem, Tryptyk Ateński, Stadion Panatenajski. Transfer na lotnisko, powrót do Polski

Program fakultatywny

Rejs na wyspę Hydre i Spetses.  Cena ok. 38 EUR

 

Zakwaterowanie

Hotel  Pitsakis (lub inny hotel o podobnym standardzie), położony w miejscowości Tolo. Pokoje 3 – 4 osobowe z łazienkami z klimatyzacją  oraz bezpłatnym WiFi. Hotel posiada restaurację, bar, patio,  wspólny salon,  ogród oraz  strzeżoną plażę.  Odległość  do morza 50 m. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów w Hotelu Pitsakis (lub innym o podobnym standardzie).

Wyżywienie: śniadanie, lunch, kolacja podawane w formie bufetu  z różnorodnym wyborem dań.  Posiłki serwowane są w restauracji lub patio. Do posiłków podawana jest woda, do śniadania sok, kawa, herbata. Pierwszy posiłek – lunch -zimna płyta podana do pokoju ze względu na późną porę przyjazdu. Ostatni posiłek: wczesne śniadanie i pakowany lunch. W czasie całodziennych wycieczek lunch pakowany. W hotelu możliwość diety tylko wegetariańskiej.

Transport:  Przelot samolotem linii Aegan Airlines na trasie: Warszawa-Ateny-Warszawa.

Wylot z Warszawy o godz. 18:20, przylot do Aten o godz. 21:40

Wylot z Aten o godz. 15:55, przylot do Warszawy o godz. 17:30

Bagaż:  1 sztuka rejestrowany do 23 kg oraz bagaż  podręczny do 8 kg (1 sztuka).

Transfer z/na lotnisko w Atenach  mikrobusem lub autokarem.

Rozkład lotu może ulec zmianie, potwierdzenie godzin lotu  7 dni przed rozpoczęciem obozu.

Zbiórka 2 godziny przed wylotem Warszawa, lotnisko Chopina.

 Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL – 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NNW – 15.000 PLN, BP- 1000 PLN.

Opieka kadry pedagogicznej. Realizacja programu. Taksa klimatyczna.

Uwagi praktyczne

Zalecane kieszonkowe ok. 150 EUR plus kwota na program fakultatywny.  Każdy uczestnik powinien obowiązkowo posiadać kwotę ok. 20 EUR na bilety wstępu, usługę przewodnika w trakcie wycieczki do Aten i Nafplio oraz 20 EUR kaucji zwrotnej.  Do realizacji wyjazdu wymagany jest paszport lub dowód osobisty. Prosimy o  zabranie stroju kąpielowego, kremu z wysokim filtrem, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych oraz ręczników plażowych. Możliwość wynajęcia leżaka i parasola-dodatkowo płatne – ok.  10 EUR lub zakup soku czy kawy. W hotelu możliwość diety tylko wegetariańskiej.

Czas w Grecji; czas polski  +1 h.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy muszą się liczyć z obowiązkiem dostosowania się do aktualnych wytycznych i ograniczeń wprowadzonych w danym kraju. Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na stronach internetowych Almatur oraz MSZ.https://www.gov.pl/web/dyplomacja/grecja

Filmy

https://fb.watch/gZRTPzBiox/

Informacja o cenie

Cena podstawowa nie zawiera:
– obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy – 30 zł,
– kaucji w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wylotu, o ile nie zostały wyrządzone szkody w hotelu,
– programu fakultatywnego, wstępów do dyskotek i innych kosztów nie ujętych w ofercie,

-obowiązkowej kwoty 20 EUR na pokrycie biletów wstępu, usługi lokalnych przewodników w trakcie zwiedzania,
– posiłków i napojów podczas przelotu,
– dopłat do nadbagażu,
– dodatkowych ubezpieczeń.

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – 4,4% ceny imprezy

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy

Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy

Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy

 

Tabela dopłat

Cena Opis
6% 1 * gwarancja niezmienności ceny
3.5% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – RG+CQ
5.1% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – RG+CP+CQ
1 * Rezygnuję z wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży
1.9% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – RGS+CQ
2.7% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – RGS+CP+CQ
1 * Rezygnuję z wykupienia ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej

Informacje o przelocie

Wylot: WAW->ATH 2023-07-01
Przylot: ATH->WAW 2023-07-08