Julinek – obóz WAKSY Camp 9-16 lat

2499,002639,00

Zapytaj o ofertę

Julinek – obóz WAKSY Camp 9-16 lat

Wyczyść
   

Jeśli masz 9-13 lat, interesujesz się filmem i social mediami to jesteś w najlepszym miejscu. Wybierz się z nami w emocjonującą podróż po krainie YouTube’a w której poznasz liczne sekrety pracy influencera!
 Nadszedł czas na piątą już edycję WAKSY CAMP! Kamery w dłoń, ruszamy!
Ten obóz będzie wyjątkowy. Czeka nas 6 dni wspólnej zabawy połączonej z wartościowymi warsztatami aktorsko-wokalnymi i filmowymi. Tym razem w jeszcze większym składzie!
Na obozie obecna będzie cała ekipa Waksów: Przemek Burkacki, Paulina Soboń, Trener WF’u.
To nie wszystko – odwiedzi nas także gość specjalny którego ujawnimy dopiero przed obozem na naszym Instagramie. Duże emocje gwarantowane!

ZAKWATEROWANIE:
B&B JULINEK PARK do obiekt hotelarski na terenie Parku Rozrywki Julinek, największej tego typu atrakcji na Mazowszu i jednej z największych w Polsce!
Nocleg w nowoczesnych i komfortowych pokojach 2, 3, 4-, 5-osobowych z łazienką oraz w pokojach typu studio w układzie (2+2, 2+3) ze wspólną łazienką na 2 pokoje. Możliwe łóżka piętrowe. W hotelu restauracja, świetlice.

Atrakcje na terenie Parku Rozrywki:
– Park Wodny (otwarty latem 2022 r. o powierzchni 20 000 m2, w sezonie 2023 ma być jeszcze większy!!) do dyspozycji 5 zjeżdżalni, strefa basenowa poziomowana do głębokości maksymalnej 2 m, spray park (rekreacyjna strefa z niewielką ilością wody z interaktywnymi zabawkami i armatkami wodnymi), oraz strefa wypoczynkowa z leżakami i parasolami.
– tor tubingowy – zjazdy na kolorowych pontonach
– park linowy „Podniebny Cyrk” – to aż 1240 m długości podzielone na 9 tras o różnych stopniach trudności i 150 przeszkód
– ścianka wspinaczkowa – do dyspozycji 7 kolorowych, tematycznych paneli, każdy z bezpieczną asekuracją ciągłą
– kraina dmuchańców – olbrzymie dmuchane zamki, zjeżdżalnie i inne ciekawe urządzenia
– wesołe miasteczko z kolejką góską, autodrom, karuzele

CO JEMY:
3 posiłki dziennie – śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad 2-daniowy serwowany do stolika. Woda z cytryną lub miętą dostępna całodobowo w dyspensach lub dzbanach.

Hotel zapewnia realizację diet ze względów medycznych tylko po wcześniejszym złoszeniu na conajmniej 10 dni przed rozpoczęciem kolonii.

PROGRAM:

KOGO SPOTKACIE NA OBOZIE
WAKSY to kanał który gromadzi wokół siebie 1,3 mln wiernych fanów na YouTube. Kanał stworzyli Przemek Burkacki i Arek Balcerzyk i to właśnie ci panowie czuwają nad organizacją WaksyCamp. Ich wiedza z zakresu sztuki filmowej oraz tworzenia i obsługi kanałów jest ogromna i chętnie się nią z Wami podzielą, gdyż będą obecni przez cały obóz.
Paulina Soboń – kochająca mama i czarująca influencerka. Jej kanał na YouTube ogląda 200tyś stałych subskrybentów, na Instagramie obserwuje ją prawie 600tyś użytkowników a na TikToku zgromadziła już wokół siebie 1,2mln obserwatorów. Te liczby robią wrażenie. Paulina jest istną ekspertką w świecie social media i podpowie Wam na co zwrócić uwagę w budowaniu atrakcyjnego profilu.
Jerry – znany jako Trener Wf’u – tej postaci nie trzeba nikomu przedstawiać. To żywa legenda. Odkąd zamieszkał na stałe na Zanzibarze, WaksyCamp to jedyna okazja, żeby spotkać go w Polsce podczas tych wakacji.

ZOBACZ CO CIĘ CZEKA NA WAKSY CAMP 2023:

dzień 1
– wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz. 15.30, zakwaterowanie, kolacja

dzień 2-6
– wypoczynek zgodnie z opisem programu:

zajęcia tematyczne realizowane przez twórców kanału Waksy oraz ich przyjaciół
– zdobędziesz niezwykle cenne umiejętności filmowe i wiedzę z zakresu nowych mediów
– poznasz najciekawsze historie i anegdoty z tworzenia i prowadzenia kanałów przez wszystkich obecnych influencerów
– nauczysz się konstruktywnego podejścia do własnych pomysłów
warsztaty wokalne i aktorskie
– wspólnie z nami odkurzysz i obalisz wszystkie mity YouTube’a
– będziesz świadkiem nagrywania odcinków na kanał WAKSY (a nawet możesz w nich wystąpić!) i weźmiesz aktywny udział w tworzeniu planu filmowego
– spędzisz mnóstwo czasu z całą ekipą Waksów, nie tylko na zajęciach
– będziesz miał szansę rozwijać swoje talenty w gronie uczestników o podobnych zainteresowaniach
– ponadto na WAKSY CAMP:
+ sesja zdjęciowa ze wszystkimi twórcami
+ maraton filmowy z Waksami
+ Q&A LIVE
+ unikalny poranny trening z Trenerem WFu
+ PopQuiz wiedzy o WAKSACH z nagrodami
+ dyskoteka z Waksami

zajęcia rekreacyjne “STREFA WYPOCZYNKU I ZABAWY”, m.in:
strefa aktywna a w niej: park linowy, ścianka wspinaczkowa, tor tubingowy, kraina dmuchańców, mini golf, plac zabaw (1 wejście)
wesołe miasteczko – kolejka górska, karuzele, autodrom i wiele innych (1 wejście)
park wodny – strefa wodnej zabawy w skład której wchodzą: zjeżdżalnie, poziomowana strefa basenowa, strefa rekreacyjna z interaktywnymi zabawkami i strefa wypoczynkowa z leżakami. Uwaga! latem 2023 roku park wodny będzie jeszcze większy !! (1 wejście)
balonowa bitwa wodna
rozgrywki sportowe (siatkówka/piłka nożna/badminton/ping-pong)
zabawy z Chustą Klanza
zajęcia integracyjne
gry terenowe/miejskie
konkursy z nagrodami
dyskoteka/karaoke/wieczór filmowy
ognisko/grill z pieczeniem kiełbasek
istnieje możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej (dodatkowo płatnej) do Park of Poland – Parku Wodnego Suntago. Pełen opis i cena znajdują się w części “fakultety”.

dzień 7
– śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz. 8.15, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

TRANSPORT:
1 dzień – wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz. 15.30, zakwaterowanie, kolacja
2-6 dzień – wypoczynek według programu
7 dzień – śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz. 8.15, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFORMACJE TRANSPORTOWE

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów pociągów z największych miast w Polsce pod opieką wychowawców. Oczywiście dokonana będzie stosowna rezerwacja miejsc w pociągu (w obie strony). Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Dla osób z dojazdem własnym, adres: Park Rozrywki Julinek, Julinek 1, 05-084 Leszno k/Warszawy

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

INFORMACJE DODATKOWE:
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 50 PLN. Kaucja stanowi zabezpieczenie na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych w obiekcie lub środku transportu i zwracana jest w całości (pod warunkiem braku szkód) ostatniego dnia pobytu. Kaucja zbierana jest przez kierownika obozu po przyjeździe do ośrodka.
Prosimy zabrać: legitymację szkolną, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, krem z filtrem UV, strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy atrakcji programowej).
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców/opiekunów na korzystanie z aktywnych zajęć programowych / fakultatywnych. Wzór oświadczenia w dokumentach.
– Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN + kaucja (zwrotna) + imprezy fakultatywne.
– Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność. Dzieci nie zabierają telefonów na zajęcia programowe.
– Każdy uczestnik otrzyma zestaw powitalny (niespodzianka!).
– Podczas obozu będzie możliwość zakupienia niedostępnych nigdzie Waksowych gadżetów i ubrań za symboliczną kwotę.
– Informujemy że ze względów niezależnych od biura BUT istnieje możliwość zmiany instruktorów – zaproszonych Gości.
– Zgłoszenie do Kuratorium Oświaty – Obóz Waksy Camp (tak jak wszystkie nasze obozy) zostanie zgłoszony do Kuratorium Oświaty przed rozpoczęciem wypoczynku i w terminie nie później niż na 21 dni przed terminem rozpoczęcia obozu. Nr zgłoszenia będzie można sprawdzić na stronie MEN.
– Planowana liczba uczestników ok. 40 osób.

Cena zawiera

– Zakwaterowanie (6 noclegów) w hotelu B&B Julinek Park w pokojach 2, 3, 4-, 5-osobowych z łazienką oraz w pokojach typu studio w układzie (2+2, 2+3) ze wspólną łazienką na 2 pokoje.
– Wyżywienie 3 posiłki dziennie + podwieczorek
– Realizację programu (zajęcia tematyczne prowadzone przez twórców kanału Waksy przez ……. dni, oraz zajęcia rekreacyjne) zgodnie z programem oferty,
– Opiekę kadry pedagogicznej: kierownika obozu, wychowawców 1/15 uczestników, ratownika WOPR podczas kąpieli w parku wodnym,
– Bogaty zestaw powitalny (niespodzianka!) od twórców kanału WAKSY,
– Ubezpieczenie UNIQA NNW do 10.000 zł.

Cena nie zawiera

– Dopłat transportowych, do wyboru wyjazd z 13 miast – dopłata zależna od wybranego miasta (sprawdź w tabeli transport). W przypadku dojazdu własnego – brak dopłaty transportowej,
– Imprez fakultatywnych,
– Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.),
– Składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.).

Tabela dopłat

Cena Opis
150PLN 1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy+Gwarancja Stałej Ceny)
90PLN 1 * G05-Gwarancja Pieszczocha