2423,002589,00

Zapytaj o ofertę
DAR/MX-Morski mixer 9-14 lat
Wyczyść
SKU: brak. Kategorie: , , , , . Tag: .
   

Morski Mixer to pomysł, dla tych co chcą aktywnie spędzić czas, ale nie wiedzą jeszcze na jaki program się zdecydować.
To tutaj w Darłówku, aktywny wypoczynek na łonie natury, przeplatać się będzie z wodną zabawą, ogromną dawką niezwykłych emocji i słoneczną swawolą na jednym z najpiękniejszych fragmentów polskiego wybrzeża. Proponujemy także pełen wachlarz wycieczek fakultatywnych.

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek Wypoczynkowy Diuna położony jest przy głównym trakcie spacerowym Darłówka Wschodniego, skąd w zaledwie w kilka minut spacerem można dotrzeć na plażę oddaloną tylko 130 m. Teren ośrodka pośród sosnowego lasu wydmowego jest ogrodzony i monitorowany. Zaplecze sportowo-rekreacyjne to m.in: boisko wielofunkcyjne, boisko do gry w piłkę nożną i siatkówkę, siłownia zewnętrzna, atestowany plac zabaw, sale konferencyjno-dydaktyczne (świetlice), kawiarenka.

Zakwaterowanie w budynku hotelowym, w pokojach 3-,4-,5-osobowych z łazienką i balkonem.

CO JEMY:
3 posiłki dziennie + podwieczorek serwowane w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant.

Ośrodek przygotuje indywidualne posiłki, inne niż standardowe, tylko ze względów medycznych, za dodatkową opłatą w wysokości 25 zł/osoba/dzień (250 zł/osoba/turnus). Realizacja tylko po wcześniejszym zgłoszeniu przed przyjazdem na kolonie (min. 7 dni).

PROGRAM:

– dekoracje i pamiątki inspirowane naturą z rzeczy przyniesionych z plaży, z muszelek, kamyków itp.
– zwiedzanie latarni morskiej
– wycieczka tramwajem wodnym do Darłowa, spacer po mieście
– przejażdżka gokartami na pedały
– gigantyczne bańki mydlane
– pocztówka z wakacji – samodzielnie wykonamy kartki i wyślemy pocztą tradycyjną do rodziców lub bliskich osób
– girls and boys day – “letnie SPA” (domowe maseczki i peelingi, konkurs na najbardziej odjechaną fryzurę/pokaz mody wg własnych pomysłów) i “w męski świat” (typowe męskie spotkanie podczas którego obejrzymy dobry “męski” film, porozmawiamy o motoryzacji i o wszystkim co nas interesuje
– projektowanie obozowych przypinek
– Darłówko Wschodnie i Zachodnie – spacery po okolicy, nadbrzeże, kładka widokowa, pozostałości po fortyfikacjach z czasów II Wojny Światowej, wyjścia na wschód/zachód słońca

MIXER LETNICH AKTYWNOŚCI
– plażowanie, gry i zabawy na wesoło na plaży
– kąpiele w morzu pod opieką ratownika WOPR
– balonowa bitwa wodna
– rozgrywki sportowe (siatkówka/piłka nożna/badminton/ping-pong)
– zajęcia integracyjne
– gry terenowe/miejskie
– konkursy z nagrodami
– dyskoteka/karaoke/wieczór filmowy
– ognisko/grill z pieczeniem kiełbasek

Chętni mogą skorzystać z atrakcji fakultatywnych – atrakcje dodatkowo płatne.

TRANSPORT:
1 dzień – wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 18:30, zakwaterowanie, kolacja
2-10 dzień – wypoczynek według programu
11 dzień – śniadanie, suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 8:00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFORMACJE TRANSPORTOWE

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

INFORMACJE DODATKOWE:
Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach). Na imprezach autokarowych obowiązuje limit bagażu – 1 szt. Bagaż główny nie może przekraczać 20 kg i sumie wymiarów 180 cm, a bagaż podręczny 5 kg.
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 50 PLN. Kaucja stanowi zabezpieczenie na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych w obiekcie lub środku transportu i zwracana jest w całości (pod warunkiem braku szkód) ostatniego dnia pobytu. Kaucja zbierana jest przez kierownika obozu po przyjeździe do ośrodka.
Prosimy zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, krem z filtrem UV, strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy atrakcji fakultatywnej), skarpetki antypoślizgowe (dotyczy atrakcji fakultatywnej).
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców/opiekunów na korzystanie z aktywnych zajęć programowych / fakultatywnych. Wzór oświadczenia w dokumentach.
– Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN + kaucja (zwrotna) + imprezy fakultatywne.
– Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność. Dzieci nie zabierają telefonów na zajęcia programowe.
– Planowana liczba uczestników ok. 40 osób.

Cena zawiera

– Zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie
– Realizację zajęć
– Kadrę BUT: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego,
– Ubezpieczenie UNIQA NNW do 10.000 zł.

Cena nie zawiera

– Dopłat transportowych
– Imprez fakultatywnych
– Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.)
– Składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.).

Tabela dopłat

Cena Opis
70PLN 1 * F01-Park Wodny Jan
130PLN 1 * F03-Ogrody Hortulus
140PLN 1 * F04-Park trampolin
75PLN 1 * F08-Park linowy
60PLN 1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny
150PLN 1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy+Gwarancja Stałej Ceny)
60PLN 1 * U14-UNIQA Koszty Rezygnacji + Covid
75PLN 1 * U13-UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy