2399,002999,00

Zapytaj o ofertę
Mierzyn – rowerowo-kajakowy

Zapraszamy Was do serca Puszczy Noteckiej, „Krainy Stu Jezior”. Doskonałe położenie ośrodka, wśród przepięknych jezior i lasu oraz bogaty program to recepta na super zabawę.

Wyczyść

Additional Information

Rodzaj aktywności

Przygodowe, Sporty wodne

Miejsce wypoczynku

Jeziora, Morze

Przedział wiekowy

6-18

Transport

Autokar, Dojazd własny

SKU: brak. Kategorie: , , , , , , . Tag: .
   

Program

Spływy kajakowe i wycieczki rowerowe są wspaniałą formą aktywnego wypoczynku, który Wam proponujemy. Pod czujnym okiem ratowników, poznacie ABC pływania kajakiem po jeziorze. Jak już podszlifujecie swoje umiejętności, ruszycie na spływ kajakowy jedną z rzek Puszczy Noteckiej, połączony z piknikiem przy ognisku. Czekają na Was również wycieczki rowerowe. Nie zabraknie także rywalizacji podczas rowerowego toru przeszkód i mini maratonu o puchar kierownika obozu.
 

Ale to nie wszystko! Czeka na Was jeszcze…

Tropikalna Wyspa pod Berlinem – największy tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Europie. Niepowtarzalna kraina tropików, rodem z Tajlandii czy Bali, w której znajdują się złote plaże, groty, wodospady, baseny i zjeżdżalnie.

Międzyrzecki Rejon Umocnień – ten ogromny, składający się z licznych schronów i łączących je tuneli, system to nie lada gratka dla poszukiwaczy przygód i adrenaliny. Międzyrzecki Rejon Umocnień to również największe skupisko nietoperzy w Polsce.

Jednodniowa paintballowa gra strategiczna – walka o bazę wroga. Do dyspozycji markery paintballowe i 250 kul. Wygrają ci, którzy zdobędą flagę przeciwnika.

Strzelnica multimedialna – świetna zabawa i nauka umiejętności strzeleckich przy użyciu trenażera strzeleckiego.

Centrum Edukacji Regionalnej w Mniszkach – fantastyczny ośrodek, który pokazuje w ciekawy i praktyczny sposób warsztaty ginących zawodów. Podczas zwiedzania można spróbować m.in. kucia gwoździ, prac szewca, maglowania. Ośrodek pokazuje też stanowisko pszczelarza, sprzęty gospodarstwa domowego czy też dawną szkołę.

Całodzienna wycieczka rowerowa po pięknej Puszczy Noteckiej.

Bez ograniczeń: rozgrywki sportowe (koszykówka, siatkówka, piłka nożna), plażowanie i kąpiele w jeziorze pod opieką ratownika, gry fabularne, dyskoteki, ogniska.

Program fakultatywny

Dzień militarny – sprawdzicie swoje możliwości na sprawnościowym torze przeszkód, a na strzelnicy sportowej zdobędziecie punkty strzelając z broni pneumatycznej i gazowej. Cena: ok. 75 PLN.

Przygoda w atmosferze moro  – dwudniowa gra strategiczna w terenie: biwakowaniew lesie, gdzie wykonacie okopy i stanowiska ogniowe, zbudujecie punkty oporu, dodatkowo: zajęcia szpiegowsko- dywersyjne, kamuflaż, bezgłośne poruszanie się w terenie. Cena: ok. 90 PLN.

Zakwaterowanie

Centrum Spotkań Biznesu i Rekreacji w Mierzynie. Pokoje: 3, 4-osobowe z łazienkami. Obiekt ogrodzony o powierzchni 1,35ha. Na terenie ośrodka znajduje się budynek hotelowy ze stołówką, kawiarnią, świetlicą z TV i stołami do tenisa, sala konferencyjna, boiska do piłki nożnej i siatkowej, miejsce na ognisko i grilla. W niewielkiej odległości piaszczysta plaża i jezioro.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 10 noclegów w „Centrum Spotkań Biznesu i Rekreacji”

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki oraz podwieczorek). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. W trakcie całodziennych wycieczek prowiant zamiast obiadu, powrót na gorącą obiadokolację.

Transport: autokar turystyczny

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.

Opieka kadry pedagogicznej Realizacja programu.

Uwagi praktyczne

Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników.

Na obóz należy ze sobą zabrać: dowód osobisty lub paszport, 50 EUR na realizację programu w Niemczech, mały plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę, latarkę, strój kąpielowy, ręcznik kąpielowy, klapki, stare ubranie mogące ulec zniszczeniu.

Informacja o cenie

Cena nie obejmuje: dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, opłaty za bilet wstępu do Tropikalnej Wyspy – ok. 50 EUR oraz programu fakultatywnego.

Tabela dopłat

Cena Opis
75PLN Dzień militarny
90PLN Przygoda w atmosferze moro
6% 1 * gwarancja niezmienności ceny
3.5% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – RG+CQ
5.1% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – RG+CP+CQ
1 * Rezygnuję z wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży
1.9% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – RGS+CQ
2.7% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – RGS+CP+CQ
1 * Rezygnuję z wykupienia ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej