2949,003249,00

Zapytaj o ofertę
Niedzica – Akademia Żeglarstwa

Zapraszamy Was w Pieniny – najbardziej magiczny zakątek Polski.
Nic tak nie poprawia nastroju, jak wakacje w pięknej górskiej scenerii. Każdego dnia czekać na Was będzie masa atrakcji.

Wyczyść

Additional Information

Rodzaj aktywności

Sporty wodne

Miejsce wypoczynku

Góry

Przedział wiekowy

6-18

Transport

Autokar, Dojazd własny

SKU: brak. Kategorie: , , , , , . Tag: .
   

Program

Żeglowanie w górach, czemu nie!

Wspaniałe warunki panujące na Jeziorze Czorsztyńskim, położonym malowniczo pomiędzy górskimi szczytami i zamkami, sprawią, że nauka żeglowania będzie czystą przyjemnością.

W ciągu 24 godzin zajęć, pod okiem instruktorów z Podhalańskiego Towarzystwa Żeglarskiego, poznacie podstawowe zagadnienia związane z żeglowaniem takie jak: budowa jachtu, podstawowe węzły i komendy, etykieta jachtowa, pierwsza pomoc czy podstawy meteorologii. Na łodziach typu Optymist nauczycie się samodzielnego sterowania jachtem. Poznacie podstawowe manewry, zwroty, sposoby dojścia i odejścia od kei.

Żeglowanie w Pieninach dostarczy Wam na pewno niecodziennych wrażeń.

 

Ale to nie wszystko! Czeka na Was jeszcze…

Spływ tratwami przełomem Dunajca – spływ dziką, niezmienioną od tysiącleci rzeką. Podczas spływu flisacy opowiedzą najsłynniejsze legendy gór i pokażą najciekawsze miejsca na trasie.

Trzy Korony – wycieczka górska z przewodnikiem, a jego najlepszą rekomendacją będą piękne widoki z najwyższego wierzchołka szczytu – Okrąglicy.

Szczawnica – wizyta w malowniczo położonym uzdrowisku pienińskim, słynącym ze źródeł wód mineralnych.

Spacer po najwyższej w Polsce zaporze spiętrzającej wody Zalewu Czorsztyńskiego.

„Moc żywiołów” w Niedzicy – malowidło 3D, trójwymiarowy obraz namalowany na koronie zapory będący artystyczną wizją jej wnętrza – iluzja pękniętej zapory.

Zamek w Niedzicy – średniowieczna warownia, w której więziony był zbójnik Janosik.

Nie zapomnijcie o dyskotekach, ogniskach z kiełbaskami, grach rekreacyjnych i sportowych.

Program fakultatywny

Termy Bania w Białce Tatrzańskiej – pobyt w nowoczesnym parku wodnym, a w nim 14 basenowych niecek, zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 metrów, gejzery, jacuzzi, sztuczne fale oraz armatki wodne. Cena: ok. 120 PLN.

Rafting na trasie Sromowce-Krościenko. Cena: ok. 110 PLN.

Paintball laserowy – wejdziecie w futurystyczny świat znany z sagi „Gwiezdne Wojny” i wcielicie się w swoje ulubione postaci. Cena: ok. 50 PLN.

Wjazd i zjazd kolejką na Palenicę – można stąd podziwiać wspaniałe, górskie widoki na Pieniny – Trzy Korony, i Sokolicę oraz na Tatry Słowackie. Cena: ok. 30 PLN.

Rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim – cena: ok. 25 PLN.

Zakwaterowanie

Domu Wypoczynkowym Pod Taborem. Pokoje 2,3,4-osobowe oraz studio 2+2 z łazienkami i TV. Obiekt posiada: salon gier (bilard, air hokej, dart, stół do tenisa, piłkarzyki), kręgielnię dwutorową, salę zabaw, boisko sportowe, zadaszone miejsce na ognisko.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 10 noclegów 

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + podwieczorek), śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Możliwość zamówienia (najmniej 7 dni przed rozpoczęciem imprezy za dopłatą) diet: wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej, bezmlecznej.

Transport: autokar turystyczny.

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.

Opieka kadry pedagogicznej.

Realizacja programu.

Uwagi praktyczne

Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników. 

Uczestnicy powinni zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, buty do chodzenia po górach, nieprzemakalną kurtkę, mały plecak na wycieczki, strój kąpielowy, ręcznik i klapki.

Informacja o cenie

Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w rozkładzie jazdy, programu fakultatywnego oraz obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny -2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł.

Tabela dopłat

Cena Opis
220PLN Dieta bezglutenowa
110PLN Dieta wegetariańska
6% 1 * gwarancja niezmienności ceny
3.5% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – RG+CQ
5.1% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – RG+CP+CQ
1 * Rezygnuję z wykupienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży
1.9% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – RGS+CQ
2.7% 1 * PROMOCJA 20% – Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – RGS+CP+CQ
1 * Rezygnuję z wykupienia ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej