Olympion Melathron Chill out Zone 13-19 lat

2699,002939,00

Zapytaj o ofertę
Grecja-Nei Pori-Olympion Melathron – obóz Chill out Zone 13-19 lat

Wyczyść

Additional Information

Kierunek

Grecja

Rodzaj aktywności

Chillout zone / rekreacyjny

Miejsce wypoczynku

Morze

Przedział wiekowy

6-18

Transport

Autokar

SKU: brak. Kategorie: , , , , . Tag: .
   

Wyobraź sobie rajskie wakacje! Śródziemnomorski klimat, malownicze górskie krajobrazy, szerokie, piaszczyste plaże otulone błękitem morza. W tym roku zabieramy Cię na Riwierę Olimpijską, a dokładniej do Olympion Melathron Hotel and Bungalows. Basen zewnętrzny z tarasem, leżakami, ogród, bar przy basenie, recepcja 24h bezpłatne WiFi i totalny relax. To wszystko tylko TU! #RELAX&CHILL. #MOJEWIELKIEGRECKIEWAKACJE

ZAKWATEROWANIE:
Olympion Melathron Hotel and Bungalows – kameralny hotel położony między górami a morzem, w otoczeniu śródziemnomorskiej roślinności i ok. 80 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży. W 10-15 minut dotrzemy do centrum Platamon i Nei Pori, turystycznych miejscowości tętniącym wakacyjnym życiem.
Udogodnienia hotelowe: basen zewnętrzny z tarasem i z leżakami, ogród, bar przy basenie, recepcja 24h, restauracja hotelowa

Zakwaterowani będziemy w bungalowach w pokojach 4-osobowych z balkonem. Wyposażenie pokoi: 1 duże podwójne łóżko, 1 łóżko piętrowe, klimatyzacja, lodówka, suszarka do włosów, TV, bezpłatne WiFi.

CO JEMY:
3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja) w formie bufetu, woda do posiłków w cenie, dania kuchni greckiej i śródziemnomorskiej. Posiłki serwowane w bufecie głównego budynku (hotelu). Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni posiłek – śniadanie + suchy prowiant ostatniego dnia pobytu w hotelu.

PROGRAM:
DZIEŃ 1
– wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, nocny przejazd przez Węgry,
DZIEŃ 2
– przyjazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie, przedstawienie programu, omówienie wycieczek fakultatywnych, spacer po okolicy, kolacja
DZIEŃ 3-8
– beach & water – słoneczne kąpiele na plaży i kąpiele w morzu,
– talent show i wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu,
– wycieczka do ruin zamku Platamon
– obozowe animacje na plaży i na basenie,
– spacer po Nei Pori
– balonowa bitwa wodna,
– city game
– zawody sportowe o WIELKIEGO ARBUZA,
– możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych Meteory, Ateny, Rejs na Skiathos
DZIEŃ 9
– śniadanie + lunch pakiet na drogę powrotną, wykwaterowanie, czas na ostatnie zakupy, wyjazd ok. godz. 14.00, przejazd przez Macedonię, Serbię, Węgry
DZIEŃ 10
– przejazd przez Słowację, przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy

FAKULTETY:
– METEORY (wycieczka całodniowa) – to jeden z najciekawszych zakątków Grecji. Skalny las Równiny Tesalskiej, na którym zostały osadzone klasztory ortodoksyjne. Drugie co do wielkości centrum monastycyzmu w Grecji. Z modlitwą i postami, wyrzeczeniem wszystkiego co ziemskie, mnisi byli podporą kultury i tradycji narodu. Z 24 klasztorów, które powstały w ciągu wieków, zachowało się dzisiaj tylko 6, które nadal wywierają ogromne wrażenie. W drodze powrotnej odwiedzicie pracownie ikon, gdzie zrobicie pamiątkowe zakupy. (Wstęp do klasztoru płatny dodatkowo 3 EUR).
Możliwość zakupu na obozie – cena: 35 EUR
– ATENY (wycieczka całodniowa) – stolica Grecji to piękne miasto, które kusi swoją historią i licznymi zabytkami. Zwiedzanie zaczniemy od portu Pireus do którego dotrzemy w godzinach rannych. Następnie udamy się do Stadionu Panatejskiego (pierwsze nowożytne Igrzyska Olimpijskie), dalej zobaczymy świątynie Zeusa, Zapion i Łuk Hadriana. Dalej czeka na Nas Akropol ze swoimi świątyniami: Partenon i Erechtejon. Obejrzymy również Odeon, Teatr Dionizosa, Agore Grecą i Agorę Rzymska, Pałac Parlamantu z grobem nieznanego żołnierza gdzie zobaczymy zmianę warty w wykonaniu Gwardii Narodowej -Evzonów.
Możliwość zakupu na obozie – cena: 50 EUR
– REJS NA SKIATHOS (wycieczka całodniowa) – „Mamma Mia” to właśnie ta grecka wyspa leżąca w archipelagu Sporad zagrała w filmie! Czeka cię wędrówka ocienionymi uliczkami biało-niebieskiego miasteczka, a w drugiej części wycieczki kąpiel morska przy plaży Kukunaries, gdzie woda skrzy się od zawartych w piasku drobinek miki. Zielona wyspa Archipelagu Sporad, gdzie fale lazurowego Morza Egejskiego rozbijają się o koronkowe wybrzeże. Liczne zatoki i zatoczki oraz wysepki otaczające wyspę będziecie mogli podziwiać ze statku, którym podpłyniecie do uroczego miasteczka, gdzie tarasowo wybudowane zostały domki otoczone kolorowymi kwiatami. Oczywiście nie ominie Was kąpiel morska na słynnej plaży Kukunaries, gdzie piniowe lasy rosnące nad złotymi piaskami upoją Was swoim zapachem. Piasek tej plaży wydaję się złoty za sprawą zawartej w nim miki.
Możliwość zakupu na obozie – cena: 50 EUR

TRANSPORT:
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

INFORMACJE DODATKOWE
obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe. Dodatkowo wymagana jest kwota 3,5 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,7 PLN. Planowana liczba uczestników ok. 40 os.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna, ewentualne dokumenty sanitarne związane z COVID-19. W przypadku odwołania imprezy z powodu COVID-19 pieniądze zostaną zwrócone.

Cena zawiera

– Zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu
– Program
– Kadrę BUT: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie
– Ubezpieczenie UNIQA KONTYNENTY

Cena nie zawiera

– Dopłat transportowych
– Fakultetów
– Biletów wstępów na dyskoteki
– Posiłków tranzytowych
– Taksy klimatycznej
– Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.)
– Składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Tabela dopłat

Cena Opis
168PLN 1 * F01-Meteory
240PLN 1 * F02-Ateny
240PLN 1 * F03-Rejs na Skiathos
60PLN 1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny
150PLN 1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy+Gwarancja Stałej Ceny)
160PLN 1 * U12-UNIQA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP
30PLN 1 * U15-UNIQA KL z izolacją i kwarantanną zagranicą
80PLN 1 * U13-UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy
160PLN 1 * U14-UNIQA Koszty Rezygnacji + Covid