Giby – obóz Świat 5 Przygód / wiek 9-18 lat (10-11 dni)

1099,001699,00

Zapytaj o ofertę

Wakacyjny obóz Świat 5 Przygód

Wykorzystaj Bon Turystyczny 500+

Rezerwując obozy lub kolonie w Polsce możesz opłacić część kosztów (do 500 zł za uczestnika) za pomocą Bonu Turystycznego.

Informację o dostępności oferty i zweryfikowanej cenie według cennika otrzymasz na maila po wysłaniu do nas rezerwacji. Rezerwuj!

Wyczyść

Product Description

Obóz młodzieżowy nad jeziorem

Giby to turystyczna miejscowość położona w województwie podlaskim, stworzona dla miłośników grillowania, sportu, rekreacji czy wycieczek rowerowych. Na każdego turystę czeka tutaj niezapomniana przygoda!

Podlasie to raj dla miłośników pieszych wycieczek oraz przyrody, ze względu na duże skupienie parków narodowych w tym regionie. Zachęca turystów pięknymi widokami oraz smaczną, ekologiczną kuchnią.

Additional Information

Miejsce wypoczynku

Jeziora

Kierunek

Polska

Wyżywienie

FB

Transport

Autokar, Dojazd własny

Rodzaj aktywności

Aktywne/Sportowe

Płatność

Przelew, Gotówka, Karta, Bon Turystyczny 500+

SKU: brak.
   

Giby

Giby to turystyczna miejscowość położona w województwie podlaskim, stworzona dla miłośników grillowania, sportu, rekreacji czy wycieczek rowerowych. Na każdego turystę czeka tutaj niezapomniana przygoda!
Giby położone są na Pojezierzu Suwalskim, na terenie Zielonych Płuc Polski – w krainie słynącej z unikatowej przyrody, pięknych krajobrazów, czystych jezior i rzek. Olbrzymią zaletą ośrodka, w którym będzie przebywała młodzież, jest jego położenie. Obiekt znajduje się na skraju Puszczy Augustowskiej, nad samym Jeziorem Pomorze – największym i najpiękniejszym jeziorem w gminie Giby. OW “Campercamp” posiada własną plażę, pomost, sprzęt do pływania, boisko do gier zespołowych, salę do zajęć sportowo-rekreacyjnych, miejsce na grillowanie i ogniska.
Podlasie to raj dla miłośników pieszych wycieczek oraz przyrody, ze względu na duże skupienie parków narodowych w tym regionie. Zachęca turystów pięknymi widokami oraz smaczną, ekologiczną kuchnią.

Program obozu:

Organizator przygotował dla Was specjalny „zestaw przygodowy”. To Ty zadecydujesz jaką z pięciu wymienionych przygód chcesz przeżywać każdego dnia. To Ty, w porozumieniu ze swoim wychowawcą, stworzysz swój własny, unikatowy program obozu. Zasady są proste: gwarantujemy codziennie trzy godziny przygody wodnej, rowerowej, traperskiej, lekkoatletyczno-crossfitowej oraz sportów drużynowych. Możesz próbować swoich sił we wszystkich po kolei lub skupić swoją energię na np. jednej lub dwóch ulubionych. To Ty jesteś „współreżyserem” swojego czasu w Gibach. Dla tych z Was, którzy będą radzić sobie najlepiej w poszczególnych przygodach przygotowaliśmy specjalne ”odznaki sprawności”. Spróbuj zdobyć je wszystkie. Pozostały czas, w gronie uczestników swojej grupy, wykorzystamy na: gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, turnieje olimpijskie, gry terenowe, gry na konsoli, podchody, plażowanie, gry planszowe oraz rozruchy poranne.

Przygoda rowerowa: czekają na Ciebie wycieczki oraz rajdy rowerowe najpiękniejszymi szlakami Puszczy Augustowskiej. Urządzimy wyścigi rowerowe na różnych dystansach, indywidualne i w drużynach. Czekają Was slalomy rowerowe i tory przeszkód. Zapoznacie się z przepisami ruchu drogowego, zasadami bezpieczeństwa, techniką jazdy po różnych nawierzchniach oraz z zasadami przygotowania roweru do jazdy, sprawdzenia jego stanu technicznego i konserwacji.

Przygoda wodna: w trakcie zajęć poznacie zasady bezpieczeństwa, budowę kajaka oraz łódki typu optimist. Będziecie pływać na coraz bardziej popularnym „Sup-ie”. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Podczas zajęć żeglarskich zdobędziecie wiedzę z zakresu m.in. teorii i etyki żeglowania, nauki manewrowania, budowy jachtu oraz elementów ratownictwa. Pływając na “Sup-ie” rozwiniesz poczucie równowagi oraz koordynację. Podczas pływania w pozycji stojącej pracować będą wszystkie Twoje mięśnie! Wychowawcy i instruktorzy prowadzący zajęcia przykładać będą dużą wagę do bezpieczeństwa. Podczas zajęć na wodzie będziecie wyposażeni w kamizelki asekuracyjne.

Przygoda trapera: doświadczeni traperzy nauczą Was zasad orientacji w lesie, budowy szałasów, rozpoznawania otaczającej przyrody. Każdy z traperów musi poznać tajniki rozpoznawania śladów zwierzyny – co po naszym kursie będziecie czynić bezbłędnie. Rozpalicie bez użycia zapałek ognisko. Podczas tej przygody nie zabraknie ekscytujących wrażeń strzeleckich. Zaprezentujemy Wam zasady bezpiecznej obsługi łuku, będziecie mieli okazję strzelać z wiatrówki. Las to również zagrożenia. Nauczymy Cię minimalizować ryzyko, pokażemy, jak postępować w sytuacji wypadku. Zaprezentujemy jak przetransportować osobę ranną w bezpieczne miejsce. Zwieńczeniem przygody będzie noc spędzona pod „gołym niebem” lub w przypadku gorszych warunków atmosferycznych w namiotach.

Przygoda lekkoatletyczno-crossfitowa: w trakcie obozu poznasz od strony praktycznej i teoretycznej następujące konkurencje lekkoatletyczne: biegi płaskie, biegi sztafetowe, biegi przez płotki, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem czy skok w dal. Treningi crossfit’owe poprawią Twoją siłę, kondycję, szybkość oraz wydolność. Podczas treningów będziesz skakać, biegać, pływać, wiosłować, jeździć na rowerze, robić brzuszki, pompki… wszystko w określonym tempie i z dużą różnorodnością ćwiczeń. Dodatkowo program przygody wzbogacony jest o zajęcia z podstaw dietetyki.

Przygoda sportów drużynowych: oprócz najbardziej popularnych dyscyplin takich jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, poznasz mniej znane konkurencje: rugby, frisbee, plażowa piłka nożna/ ręczna i wiele innych, którymi zamierzamy Cię zaskoczyć. Zaproponujemy Ci również wariant drużynowych gier rekreacyjnych: bule, badminton, gry planszowe oraz na konsoli.

Program falultatywny

 • Wycieczka do Wilna i Zamku w Trokach – 150 PLN/os.
 • Wycieczka do Druskiennik z wizytą w Aquaparku – 200 PLN/os.
 • Spływ kajakowy Czarną Hańczą – 100 PLN/os.

Zakwaterowanie w Gibach

10 noclegów (ostatni turnus 9 noclegów). Ośrodek „Campercamp” położony nad Jeziorem Pomorze. W budynku głównym znajduje się stołówka z tarasem, dwie sale do zajęć dydaktycznych, sala telewizyjna, tenis stołowy. Uczestnicy mieszkają w budynku głównym w pokojach 3-, 4-osobowych z łazienkami oraz w domkach 3-, 4-, 5-, 6- osobowych z łazienkami (w każdym domku do dyspozycji mamy po 2 sypialnie 2-osobowe).

Świadczenia w cenie

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów (ostatni turnus 9 noclegów). Ośrodek „Campercamp” położony nad Jeziorem Pomorze. W budynku głównym znajduje się stołówka z tarasem, dwie sale do zajęć dydaktycznych, sala telewizyjna, tenis stołowy. Uczestnicy mieszkają w budynku głównym w pokojach 3-, 4-osobowych z łazienkami oraz w domkach 3-, 4-, 5-, 6- osobowych z łazienkami (w każdym domku do dyspozycji mamy po 2 sypialnie 2-osobowe).
 • Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Wszystkie posiłki serwowane są do stołów. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Istnieje możliwość zamówienia diety wegetariańskiej – 50 PLN/turnus. Woda dostępna w stołówce przez cały czas trwania obozu.
 • Transport: autokar turystyczny
 • Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN. Opieka pedagogiczna. Środki higieniczne. Realizacja programu.

Cena nie zawiera

 • Przy wyborze opcji “Inne – dojazd dodatkowo płatny” dopłata 0 – 200 PLN – transport w zależności od miasta wyjazdowego wg rozkładu jazdy

Informacje praktyczne

 • Cena w opcji “Inne – dojazd własny” nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży oraz programu fakultatywnego.
 • Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników.
 • W przypadku małej liczby uczestników zajęcia specjalistyczne mogą odbywać się z innymi grupami wiekowymi.
 • Zapewniamy dostosowanie programu zajęć do możliwości i umiejętności uczestników.
 • Osoby, które będą korzystać z przygody trapera prosimy o zabranie: odpowiednich butów, karimaty, śpiwora.
 • Osoby, które mają zamiar uczestniczyć w wycieczkach fakultatywnych realizowanych na Litwie proszone są o zabranie ze sobą paszportu lub dowodu osobistego.
 • Planowany przyjazd do ośrodka ok. 19:30. Planowany wyjazd z ośrodka w godzinach 07:00-07:30. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż 16:00, wyjazd nie później niż godzina 09:00.

Transport

Planowany przyjazd do ośrodka ok. 19:30. Planowany wyjazd z ośrodka w godzinach 07:00-07:30. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż 16:00, wyjazd nie później niż godzina 09:00.
Uwaga: godziny powrotów są godzinami orientacyjnymi!

Miasto Godz. wyjazdu Dopłata Godz. powrotu
001 Białystok

ul. Zwierzyniecka 12, parking przy Domu Studenta Beta
17:00 0 zł 10:00
105 Częstochowa

ul. Drogowców 1, parking przy stacji paliw Lotos (kierunek Warszawa)
08:45 150 zł 18:15
102 Katowice

ul. Piotra Skargi 4, Dworzec Autobusowy
07:15 180 zł 19:45
101 Kraków

ul. Reymonta 22, parking dla autokarów przed wejściem na stadion Wisły (od ul. Reymonta)
06:00 200 zł 21:00
112 Leszno

ul. Balonowa 55, stacja paliw Pieprzyk
07:30 180 zł 19:30
108 Łódź

ul. Kątna 1, stacja paliw BP (przy zjeździe nr 22 z autostrady A1)
12:15 130 zł 14:45
107 Piotrków Trybunalski

ul. Sikorskiego 52, stacja paliw Huzar przy zjeździe do miasta z drogi krajowej nr 1
10:45 130 zł 16:15
113 Poznań

ul. Dworcowa, parking przy Dworcu Letnim, na dojeździe do Dworca Głównego PKP
09:00 150 zł 18:00
134 Warszawa

Aleje Jerozolimskie 144, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, stanowisko 11
14:15 130 zł 12:45
111 Wrocław

ul. Sucha 1, Dworzec Autobusowy, poziom minus 2, stanowiska odjazdowe 10,11
06:00 200 zł 21:00
020 Konin

Stare Miasto koło Konina ul. Ogrodowa 31, parking przy restauracji McDonald’s
11:00 150 zł 16:00