Poronin – obóz z impetem w pasję / 11-17 (11 dni)

1340,002040,00

Zapytaj o ofertę

Wakacyjny obóz tematyczny – Poronin

Wykorzystaj Bon Turystyczny 500+

Rezerwując obozy lub kolonie w Polsce możesz opłacić część kosztów (do 500 zł za uczestnika) za pomocą Bonu Turystycznego.

Informację o dostępności oferty i zweryfikowanej cenie według cennika otrzymasz na maila po wysłaniu do nas rezerwacji. Rezerwuj!

UWAGA: rezerwując ten obóz do 10 stycznia 2021 możesz bezkosztowo zrezygnować z wyjazdu do 30 kwietnia i otrzymać 100% wpłaconej zaliczki

Wyczyść

Product Description

Obóz młodzieżowy w Poroninie

Obóz robiony przez pasjonatów dla pasjonatów. Zapraszamy Cię do Poronina, gdzie w pięknym otoczeniu poznasz ludzi, którzy kochają to co robią i pomogą Ci obudzić w Tobie nowe zainteresowania... Do wyboru masz jeden z kilku profili tematycznych. Niezależnie od tego na jaką tematykę obozu się zdecydujesz, czekają Cię wspólne: wycieczka, olimpiada obozowa, uroczysta gala kończąca obóz i relacje live z obozu.

 

Additional Information

Miejsce wypoczynku

Góry

Kierunek

Polska

Wyżywienie

FB

Transport

Autokar, Dojazd własny

Rodzaj aktywności
Płatność

Przelew, Gotówka, Karta, Bon Turystyczny 500+

SKU: brak.
   

Program obozu:

PROGRAM DLA WSZYSTKICH

1 DZIEŃ Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przyjazd do Poronina ok. godz.17:00, zakwaterowanie, kolacja, wieczór zapoznawczy.
2-10 DZIEŃ Realizacja jednego wybranego profilu oraz zajęcia wspólne dla wszystkich:

 • wycieczka w góry
 • udział w obozowej olimpiadzie
 • dyskoteki, karaoke
 • wieczór filmowy
 • wyjście na basen na terenie ośrodka
 • uroczysta gala kończąca obóz

11 DZIEŃ Wyjazd po śniadaniu, powrót do poszczególnych miast wg rozkładu jazdy.

wiek: 11 – 17
Zapraszamy na obóz poświęcony sztuce graffiti. W trakcie obozu dowiesz się o historii tego nurtu w Polsce i na świecie. Zapoznasz się ze stylami, technikami i formami. Własnoręcznie wykonasz szablon, popracujesz nad swoim tagiem, zaprojektujesz mural, a prócz prac na kartce swoje projekty wykonasz na specjalnie przygotowanej ścianie. W inspiracji pomoże Ci jeden z prekursorów nurtu graffiti w Polsce oraz cała gama prac najlepszych writerów na świecie. Wandalizm NIE, sztuka TAK

wiek: 13 – 17
Rozpocznij swoją przygodę z muzyką i bądź królem imprez! Podczas trwania obozu dowiesz się wszystkiego o sprzęcie DJ-skim, poznasz producentów i asortyment który przygotuje Cię do samodzielnego prowadzenia imprez. Opracujesz swój własny SET, zmiksujesz pierwsze utwory oraz zapoznasz się z techniką scratchingu. Nad Twoją nauką czuwać będzie profesjonalny DJ, którego setów można słuchać w programach radiowych lub w warszawskich klubach. Muzyka na imprezie kończącej obóz powstanie przy Twoim współudziale.

wiek: 13 – 17
Jak stworzyć pomysł na tekst, co zrobić by wciągnął czytelnika? Jak wykreować nietuzinkowego bohatera i właściwie przygotować dialogi? Jak uciec od błędów językowych, właściwie dobrać słowa oraz prawidłowo zaplanować akcję? To tylko część zagadnień, nad którymi popracujesz pod okiem literaturoznawcy. Poetyckie wieczory, tworzenie własnego utworu, konstruktywna krytyka oraz wiele innych literackich atrakcji zakończonych prezentacją na gali kończącej obóz.

wiek: 11 – 17
Zacznij z nami swoją przygodę z modelingiem. Pomożemy Ci wskazać atuty Twojej urody, wykreujemy Twój własny wizerunek oraz dostosujemy do niego fryzurę i makijaż. Poplotkujemy przy pokazach najwybitniejszych projektantów oraz omówimy najnowsze trendy. Przeżyjesz dwie prawdziwe sesje fotograficzne, nauczymy Cię poruszać się po wybiegu oraz przeanalizujemy moc dodatków. To wszystko podeprzemy pracą nad Twoją sylwetką oraz prawidłowym zdrowym odżywianiem. Twój blask zaprezentujesz na gali kończącej obóz.

wiek: 11 – 17
Dołącz do naszej wakacyjnej formacji i opracuj swoją solówkę. W trakcie obozu zapoznasz się z historią tańca, jego gatunkami i stylami. Przed Tobą przygoda z hip-hop, jazzem, tańcem nowoczesnym, latino solo, poppingiem oraz show. Każdy dzień zaczniesz pracując nad koordynacją oraz wzmocnieniem swojego ciała, a skończysz stretchingiem, który pozwoli uciec od zakwaszenia mięśni. Wieczorową porą nie zabraknie seansów kultowych filmów poświęconych naszej pasji. Cały materiał zrealizujesz pod okiem wyśmienitych tancerzy, finalistów Mistrzostw Polski oraz aktywnych trenerów.

wiek: 11 – 17
Zapraszamy na niesamowity obóz przeznaczony dla miłośników kina i dobrej zabawy. Czy w Twoich marzeniach pojawiła się postać aktora, reżysera czy scenografa? Nie musisz mieć doświadczenia, nie musisz znać technicznych pojęć, wystarczy że chcesz dołączyć do grupy lubiącej wyzwania, zabawę oraz emocje. Przy Twoim współudziale powstanie scenariusz, dialogi, muzyka jak i scenografia do filmu który zostanie ozdobą gali kończącej obóz. Nim to jednak nastąpi, wcielisz się dodatkowo w rolę recenzenta, który każdego wieczoru delektować się będzie rarytasami z światowej klasyki kinematografii. Kamera, akcja, czekamy na Ciebie.

wiek: 11 – 17
Jeżeli pojęcia pionek, kostka czy plansza nie są Ci obce, miło nam poinformować, że trafiłeś na obóz grotekowych maniaków. Warcaby, Chińczyk, Literaki, Domino, Gomoku, Kropki, Reversi, Tryktrak czy Monopol zdominują Twój pobyt. Oczywiście zadbamy o Twoją kondycję proponując gry ruchowe na świeżym powietrzu, tak byś odpowiednio przygotował się do rywalizacji i turniejów obozowych rozgrywanych każdego dnia. Reprezentując swoją drużynę odbędziesz wiele pojedynków, a niejedna gra na stałe zagości w twoim repertuarze.

wiek: 12 – 17
Jeżeli lubisz fotografię bądź chcesz rozpocząć swoją przygodę z obiektywem, serdecznie zapraszamy na obóz fotopstryków, w trakcie którego poznasz tajniki fotografii, udanej kompozycji, czy nauczysz się malowania światłem. Przed Tobą praca w trudnych warunkach, pogłębianie wiedzy na temat parametrów migawki, czasu naświetlania, ale też odkrywanie tajników ciemni fotograficznej i wiele prac tematycznych. Cyfrowa obróbka zdjęć , pomoże Ci zaprezentować efekt Twojej profesjonalnej sesji na gali kończącej obóz. Weź aparat i uśmiech, resztę pozostaw nam.

wiek: 11 – 17
Jeżeli lubisz robić coś z niczego, nie straszne Ci malowanie, klejenie, wycinanie czy szycie, przygotuj się na wspaniałą zabawę opartą o Twoje projekty i nasze sugestie. Piórnik na nowy rok szkolny, ramka do zdjęć wykonana w formie decoupage, przytulanka, czy tworzenie własnej torby to tylko niektóre z pomysłów, które czekają na ciebie w trakcie trwania obozu. Każdy dzień przyniesie nowe wyzwania, a dodatkowo razem z grupą opracujesz i przygotujesz scenografię kończącą obóz. Twoje prace, zanim zabierzesz ze sobą do domu, podziwiać będziemy w obozowej galerii.

wiek: 12 – 17
Halo maniacy przestworzy. Jeżeli dron stał się Twoją pasją, bądź zamierzasz rozpocząć swoją przygodę z tym cudownym powietrznym statkiem dołącz do naszych dronowych maniaków. W trakcie trwania obozu dowiesz się o budowie quadcoptera, jego parametrach oraz funkcjach użytkowania. Pogłębisz wiedzę z zakresu sterowania, elektroniki oraz konstrukcji. Żyroskop, pozycjonowanie, kontroler lotu, technologia UAV, to tylko kilka tajników, które staną przed Tobą otworem. Zapoznasz się nie tylko z funkcjami rejestrującymi i rozpoznawczymi, ale również z wyścigami i Drone Champions League. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i ogrom doświadczeń.

Jeżeli lubisz rysowanie i malowanie, musisz być z nami. Zapraszamy serdecznie na obóz podszyty duszą artysty, w trakcie którego zapoznasz się z największymi twórcami, ich pracami oraz technikami przez nich używanymi. Szkice, rysunek węglem, technika olejna i akwarela, to tylko niektóre z proponowanych dla Ciebie zagadnień. Poznasz i stworzysz kolaż, dowiesz się co to jest perspektywa, jak dobrać kolory i światła oraz jakie są zasady kompozycji. Twoje prace powstaną zarówno w pracowni jak i w plenerze, a nadzorować je będzie artysta malarz. Na koniec Twoje prace podziwiać będziemy podczas gali kończącej obóz.

Zakwaterowanie w Poroninie

Ośrodek Wypoczynkowy LIMBA (www.limba-poronin.pl) położony jest w Poroninie, w spokojnej i ładnej okolicy. Luźna zabudowa i piękna panorama Tatr oraz czyste, górskie powietrze sprawiają że jest to idealne miejsce do wypoczynku.
Na terenie ośrodka znajdują się: nowoczesny, kryty basen, jacuzzi, sala taneczna, telewizyjna, sale konferencyjne, bilard, tenis stołowy, piłkarzyki i inne gry, dodatkowo: szałas, wiata grillowa i plac zabaw.
Pokoje: 3-6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem i dostępem do internetu bezprzewodowego.
Wyżywienie na terenie ośrodka: śniadanie, obiad z deserem, kolacja. 

Świadczenia w cenie

 • zakwaterowanie: 10 noclegów w Ośrodku Limba w Poroninie
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie (świadczenia zaczynają się kolacją pierwszego dnia a kończą się pakowanym lunchem ostatniego dnia)
 • wszystkie koszty programowe
 • wejście na basen na terenie Ośrodka (1h)
 • opieka kadry pedagogicznej: kierownika i wychowawców – instruktorów
 • ubezpieczenie AXA
 • pamiątka z obozu

Cena nie zawiera

 • Przy wyborze opcji “Inne – dojazd dodatkowo płatny” dopłata 0 – 280 PLN – transport (autokary lub busy z klimatyzacją) w zależności od miasta wyjazdowego wg rozkładu jazdy
 • 55 PLN – ubepieczenie KR (koszty rezygnacji)

Informacje praktyczne

 • PROMOCJA: – 100 PLN do 30.11.2020
 • uczestnik musi zdecydować się na jeden profil tematyczny i wskazać go podczas rezerwacji.
 • możliwa dieta specjalna: wegetariańska, wegańska, bezlaktozowa i bezglutenowa – bez dopłat
 • bagaż – 1 główny o wadze nieprzekraczającej 20 kg i sumie wymiarów nie większej niż 180 cm + bagaż podręczny o wadze do 5 kg.
 • odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione

W przypadku braku minimalnej liczby osób wynoszącej 35, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Naszym priorytetem jest Państwa bezpieczeństwo! Zarówno warunki zakwaterowania jak i organizacja zajęć dla dzieci będzie zgodna z zaleceniami organów nadzorujących.

Transport

Dojazd własny: prosimy o przybycie do Ośrodka Limba na godzinę 17:00 pierwszego dnia obozu/kolonii i odbiór najpóźniej do godziny 10:00 rano w dniu wyjazdu.
Dojazd autokarem lub busem: pod opieką kadry (szczegółowy rozkład i ceny w poniżej na www.atas.pl).

MIEJSCOWOŚĆ MIEJSCE ZBIÓRKI WYJAZD POWRÓT DOPŁATA
WYJAZDY REALIZOWANE WE WSZYSTKICH TURNUSACH
Zbiórka na 30 min przed planowaną godziną odjazdu.
Warszawa Dworzec Zachodni PKS, stanowisko 11 07:45 18:15 200 PLN
Łódź Dw. PKP Łódź Widzew, ul. Służbowa 8
(przed budynkiem dworca)
09:30 17:00 180 PLN
Częstochowa wyjazd: McDonald’s, Drogowców 1
powrót: McDonald’s, ul. Wojska Polskiego 263
12:00 14:45 140 PLN
Katowice wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A
(w kierunku na Kraków)
powrót: McDonalds, ul. Górnośląska 55 róg ul. Ofiar Katynia
(w kierunku na Wrocław)
13:30 13:30 100 PLN
Kraków Parking przed Stadionem Wisły, ul. Reymonta 22 15:00 12:30 0 PLN
WYJAZDY REALIZOWANE W WYBRANYCH TURNUSACH przy zgłoszeniu się min. 5 osób z danego miasta
Bydgoszcz  Turnusy: OPT-1, OPT-3, OPT-5

    Miejsce zbiórki, godzina odjazdu oraz środek transportu, zostaną podane na 7 dni przed wyjazdem w komunikacie wyjazdowym na stronie www.atas.pl

Przejazd może być realizowany busem pod opieką konwojenta.

    

 260 PLN
Gdańsk  Turnusy: OPT-1, OPT-3, OPT-5  280 PLN
Jędrzejów  Turnusy: OPT-3, OPT-5  140 PLN
Kielce Turnusy: OPT-3, OPT-5 160 PLN
Kutno Turnusy: OPT-1, OPT-3, OPT-5 220 PLN
Lublin Turnusy: OPT-2, OPT-4  200 PLN
Opole Turnusy: OPT-2, OPT-4, OPT-6 160 PLN
Poznań Turnusy: OPT-2, OPT-4, OPT-6 240 PLN
Radom Turnusy: OPT-3, OPT-5 180 PLN
Rzeszów Turnusy: OPT-2, OPT-4 120 PLN
Skażysko-Kamienna Turnusy: OPT-3, OPT-5 160 PLN
Toruń Turnusy: OPT-1, OPT-3, OPT-5 260 PLN
Włocławek Turnusy: OPT-1, OPT-3, OPT-5 220 PLN
Wrocław Turnusy: OPT-2, OPT-4, OPT-6 180 PLN

UWAGA: Komunikat wyjazdowy będzie dostępny na stronie www.atas.pl – 7 dni przed wyjazdem