[Obóz młodzieżowy] VIVA ESPANA z Lloret de Mar 13-19
- 4 noclegi w Lloret de Mar z 3 posiłkami dziennie,
- 1 nocleg we Francji ze śniadaniem i obiadokolacją,
- 4 noclegi podczas zwiedzania Hiszpanii ze śniadaniem i obiadokolacją,
- zwiedzanie zgodne z programem,
- transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
- opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
- ubezpieczenie KL, NW: 150 PLN/os.,
- opłaty programowo - administracyjne: 200 EUR/os. (opłata klimatyczno - administracyjna, realizacja programu zwiedzania Paryża, Saragossy, Madrytu, Toledo, Walencji oraz Barcelony),
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN
- Kup Sobie Spokój: 150 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi oraz zmianiami dopłat obowiązkowych. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
- pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN,
- rezerwacja miejsc w autokarze: 100 PLN/os.,
- ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 150 PLN.
Hotel DON JUAN RESORT 4* to zdecydowanie najlepszy hotel w naszej ofercie. Położony w samym sercu Lloret de Mar, tuż obok dyskoteki TROPICS. Odłegłośc od plaży około 200 metrów. Hotel oddaje do Waszej dyspozycji: basen, strefę chill out, salę gier oraz restaurację z ogromnym wyborem świeżych dań (potrawy dla wegetarian, wegan oraz osób stosujących specjalną dietę). Zakwaterowanie w pokojach 2 oraz 3 osobowych z klimatyzacją. Internet dostępny jest w całym obiekcie. Sejf dodatkowo płatny (ok. 5 euro za tydzień + kaucja w wysokości 20 euro).
Hotele 3* podczas realizacji programu zwiedzania.
Na terenie Polski przejazdy mogą być realizowane busem. Na czas podróży busem do autokaru głównego, kierowca pełni rolę opiekuna. Właściwi opiekunowie spotykają się z uczestnikami w autokarze głównym.
Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.
Miasto wsiadania jest jednocześnie miastem powrotu.
Orientacyjne godziny powrotów do wybranych miast: Wrocław 05:00 – 07:00; Katowice 07:00 – 09:00; Kraków 08:00 – 10:00; Łódź 10:00 – 12:00; Warszawa 12:00 – 14:00; Poznań 07:00 – 09:00
PARYŻ - LLORET DE MAR - SARAGOSSA - MADRYT - TOLEDO - WALENCJA - BARCELONA
Na zielono linki do filmów na naszym instagramie
1 dzień - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd tranzytowy przez Niemcy, Francję. Przejazd na nocleg we Francji. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych. Tego dnia obiadokolacja we własnym zakresie.
2 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przyjazd do Paryża. Wizytę naszą zaczniemy od wjazdu lub wejścia (II piętro) na wieżę WIEŻĘ EIFFLE’ A, skąd podziwiać będziemy wspaniałą panoramę miasta. Później przespacerujemy się wzdłuż Sekwany. Następnie odwiedzimy POLA ELIZEJSKIE, gdzie zobaczymy ŁUK TRIUMFALNY. Stamtąd udamy się na wyspę Cite – do najstarszej części Paryża, gdzie zobaczymy KATEDRĘ NOTRE DAME. Po zwiedzaniu obiadokolacja. Nocny przejazd do Hiszpanii.
3 dzień - przyjazd do Lloret de Mar w godzinach porannych. Zakwaterowanie w okolicach godz. 15.00. W godzinach wieczornych spotkanie organizacyjne i kolacja. Wieczorny blok animacyjny z nastawieniem na integrację i zapoznanie z kadrą.
4 dzień - zapoznanie z regulaminem kąpieli, wyjście na plażę. Po obiedzie chill na basenie, speed dating (szybkie zapoznanie z innymi uczestnikami obozu), animacja. Wieczorem wyjście do klubu dla chętnych.
5 dzień - sesja przedpołudniowa: relaks oraz gry i zabawy na plaży. Nasi animatorzy zadbają, żeby było wesoło. Sesja poobiednia: relaks na basenie, turniej sportowy oraz zumba.
6 dzień - sesja przedpołudniowa: relaks oraz plażowe animacje. Sesja poobiednia: relaks na basenie, pakowanie przygotowanie do wyjazdu na zwiedzanie Hiszpanii.
7 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie Saragossy. W stolicy Aragonii zobaczymy: Aljaferia - największa, poza Andaluzją, budowla Maurów w Hiszpanii, Rzymskie Forum starożytnej Caesaraugusty; most rzymski oraz słynna Bazylika Santa Maria del Pilar. Po zwiedzaniu przejazd w kierunku Madrytu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
8 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Madrytu. W programie zwiedzania miasta: spacer po Puerta del Sol, owalnym placu otoczonym ze wszystkich stron kremowymi, XVIII wiecznymi domami, będącym hiszpańskim “punktem zero, od którego mierzy się wszystkie odległości, Plaza Major ze statuą króla Filipa III, nazywany “teatrem pod niebem Madrytu” oraz Pałac Królewski. Następnie przejazd na słynny stadion Realu Madryt - Santiago Bernabeu. W godzinach popołudniowych przejazd na zwiedzanie przepięknie położonego Toledo, dawnej stolicy Hiszpanii. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
9 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, wyjazd na zwiedzanie Walencji. Zobaczymy m.in: Bazylikę Królowej Opuszczonych i barokowy kościół usytuowany na tyłach Katedry; w Katedrze przechowywany jest Święty Graal – legendarny kielich używany przez Chrystusa podczas Ostatniej Wieczerzy. W dalszej części programu La Lonja - jedyna w Europie stara giełda jedwabiu oraz wizyta w dzielnicy przyszłości, sztuki i nauki zwanej Calatravą, następnie przejazd do hotelu w okolicy Walencji, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
10 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Barcelony. Wizytę w stolicy Katalonii rozpoczniemy od Camp Nou, stadionu FC Barcelony. Następnym punktem programu będzie Sagrada Familia, najsłynniejsza budowla miasta. Przejeżdżając prze modernistyczną dzielnicę miasta, obejrzymy kolejne dzieła znanego architekta, Antoniego Gaudiego, domy Casa Mila i Casa Batllo, które znajdują się w ścisłym sercu Barcelony, na Passeig de Gracia. Następnie udamy się do dzielnicy gotyckiej i przespacerujemy się najbarwniejszym deptakiem w Barcelonia - La Rambla od Placa Catalunya do Kolumba i portu. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
11 dzień - po śniadaniu wyjazd do Polski, przejazd tranzytowy przez Francję i Niemcy.
12 dzień - przyjazd do Polski w godzinach porannych. Przyjazd do ostatnich miast w Polsce późnym popołudniem.
Nasza kreatywna kadra zapewni moc atrakcji, dzięki którym impreza będzie niezapomnianą przygodą !
ZOBACZ RELACJE z ubiegłorocznych obozów na naszym INSTAGRAMIE
Program ramowy jest orientacyjny i może ulec zmianie.
Dokumenty, które uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:
• paszport lub tymczasowy dowód osobisty - dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu
• wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku - wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego
• podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych
Grupy wiekowe: 13 – 15 lat oraz 15 – 19 lat.
Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: rezydenci, kierownicy obozów, wykwalifikowani wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz ratownicy WOPR.
Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani opiekunowie oraz doświadczeni kierowcy autokaru. Zatrudniamy również animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.
PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ
- ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.
- ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)
Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.
- ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.
Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.
szczegóły: https://www.funclub.pl/dokumenty
Water World
największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces - olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty. [ZOBACZ RELACJĘ NA NASZYM INSTAGRAMIE](https://www.instagram.com/stories/highlights/18075334468834475/)
Cena: 220 PLN
Nurkowanie z akwalungiem
to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie. [ZOBACZ RELACJĘ NA NASZYM INSTAGRAMIE](https://www.instagram.com/stories/highlights/17885317362341820/)
Cena: 280 PLN
SANDDANCE - Piana&Pool Party !
Clubing i plażing w ciągu dnia i w jednym miejscu? Czemu nie! Tylko tu połączymy zabawę z odpoczynkiem, imprezę z chilloutem, plażę z parkietem. Miejsce gdzie albo ładujesz akumulatory przed wieczorną imprezą w Lloret, albo odpowiednio się do niej nakręcasz przy plażowych rytmach. Sanddance to doskonała ucieczka od miasta, idealne miejsce by odpocząć, skorzystać z wszystkich możliwych sportów plażowych, nakręcić się na wieczorną imprezę w Lloret a wszystko to w unikalnej scenerii nad śródziemnomorskim słońcem Costa Brava! PARTY ZONE ma wstęp w cenie obozu
ZOBACZ RELACJĘ NA NASZYM INSTAGRAMIE
Cena: 220 PLN lub 50 EUR
CATAMARAN PARTY
kultowe party na catamaranie w wersji dziennej lub wieczornej. Podczas tego rejsu czeka nas prawdziwa imprezowa bomba i niezapomniana dawka zabawy. Catamaran zatrzymuje się w okolicy plaży PORTO PI. Miłośnicy kąpieli morskich będą skakać i zjeżdżać do wody na dmuchanych zjeżdzalniach, a spragnieni słońca kołysać się na falach na pływających platformach. Załoga catamaranu zadba o to by po wyjściu z wody uczestnicy nabrali sił, przygotowując bufet smacznych przekąsek i hamburgerów z grilla oraz napojów orzeźwiających. Na catamaranie nie zabraknie tańców, animacji i konkursów przygotowanych przez polskich animatorów. Dobra muza, fajna atmosfera a do tego piękne widoki na wybrzeże Costa Barva i Lloret de Mar ze strony morza… Z tej imprezy po prostu nie chce się wracać na ląd :) ZOBACZ RELACJĘ NA NASZYM INSTAGRAMIE
Cena: 240 PLN lub 55 EUR