ZABIEGI W AQUAPARKU / MASAŻE TAJSKIE

Zapytaj o ofertę

Product Description

GODZINY PRACY

I …………… 12.00 – 20.00
II-V ………. 12.00 – 22.00
VI …………. 10.00 – 22.00
VII ………… 10.00 – 20.00
Kategorie: , , .
   

Masaż całego ciała z olejkiem

Ten masaż w Tajlandii znany jest jako masaż szwedzki. Masaż jest wykonywany jedynie dłońmi i kciukami, powolnymi i głębokimi ruchami, wykorzystując naturalne oleje, stymulując krążenie krwi i relaksując napięte mięśnie. Masaż ten również odświeża skórę.
60 MIN./47 EURO

 

Klasyczny tajski masaż

Masaż o podwójnych efekcie. Masaż punktowy rozluźnia napięte mięśnie, poprawia krążenie krwi i poprawia poziom emocjonalny, wewnętrzny stan.
60 MIN./48 EURO  |  90 MIN./62 EURO 

 

Masaż aromaterapeutyczny

Aromaterapia – to sztuka wydobycia z ziół, kwiatów, kory drzewa specjalnych olejów. Nasi specjaliści wykorzystują  oleje z Tajlandii, które dadzą ciału i duszy spokój i ulgę.
60 MIN./47 EURO 

 

Masaż stymulujący

Jest to energiczny i stymulujący masaż. Efekt: zwiększa elastyczność ciała, redukuje zmęczenie, poprawia krążenie krwi i zmniejsza stres.
60 MIN./47 EURO 

 

Masaż relaksujący

Bardzo lekki, delikatny masaż. Masaż wykonuje się za pomocą powolnych i szerokich kolistych ruchów. Podczas masażu ciało i duch uwalnia się od napięcia i stresu.
60 MIN./47 EURO 

 

Tajski masaż ziołowy

Elementem tego klasycznego masażu tajskiego jest ciepła mieszanina naturalnych ziół tajskich. Stosuje się  na uśmierzenie bólu, rozluźnienie mięśni i poprawę krążenia krwi.
60 MIN./61 EURO 

 

 Masaż pleców i barków

Masaż ten jest przeznaczony dla rozluźnienia mięśni pleców, szyi i ramion. Skierowany  jest do osób mających siedzącą pracę.
30 MIN./26 EURO 

 

Refleksologiczny masaż stóp i nóg

Refleksologia – jest to jedna z najstarszych metod leczenia, która była praktykowana w medycynie chińskiej i medycynie Indian amerykańskich. Podczas masażu odbywa się  pobudzanie określonych punktów na stopach, związanych z różnymi częściami ciała, poprawia się krążenie krwi.
40 MIN./30 EURO 

 

Masaż głowy

Całkowicie relaksujący masaż. Polega na masowaniu tych części ciała, które są najbardziej narażone na stres i napięcia: ramiona, głowa i szyja. Zabieg kończy się odmładzającym masażem twarzy i głowy. Masaż ten pomaga zmniejszyć bóle głowy, zapalenie zatok i bezsenność.
30 MIN./26 EURO 

 

Masaż rąk

Polega na masowaniu pewnych punktów na dłoniach, które są odpowiedzialne za pracę wszystkich organów. Jest to przyjemny, relaksujący masaż, który zapewnia odświeżenie nie tylko rąk, ale także i całego organizmu.
30 MIN./20 EURO 

 

Masaż nawilżający

Do tego masażu używa się „Mon Platin” masełko do ciała, które intensywnie nawilża i ujędrnia skórę, przywraca elastyczność. Po relaksującym masażu skóra staje się jedwabista i przyjemnie pachnie.
30 MIN./26 EURO 

 

Masaż twarzy

To jest kombinacja naturalnych środków i delikatnego masażu punktowego. Po masażu skóra staje się miękka i elastyczna, co daje uczucie świeżości i zdrowia.
30 MIN./26 EURO 

 

Maseczka do włosów

Naturalna maska do włosów. Nasz mistrz z Tajlandii utworzył maskę do włosów z naturalnych produktów tajlandzkich. Po masce włosy stają się bujne i silne.

Maska do włosów z kosmetykami „Mon Platin”. Używane są produkty z minerałami z Morza Martwego. Szczególnie nadaje się do suchych włosów. Przywraca wilgotność włosów, odżywia skórę głowy.
30 MIN./20 EURO 

 

„Połysk młodości” (Masaż twarzy + maseczka na twarz)

Procedura ta jest przeznaczona do pielęgnacji skóry twarzy, spowalnia zmiany skóry z wiekiem. Skóra nabiera młodości i czystości. Używamy wyłącznie naturalnych materiałów.
60 MIN./41 EURO 

 

 Źródło przyjemności (masaż twarzy + maseczka na twarz + klasyczny masaż tajski)

Procedura ta pomoże zapomnieć o stresie i  zmęczeniu, jednocześnie rozluźnia mięśnie twarzy i ciała, daje ciału elastyczność, trwałość …
90 MIN./65 EURO 

 

Wybuch energii (peeling ciała + masaż aromaterapeutyczny)

Podczas procedura usuwają się martwe komórki skóry, poprawia się krążenie krwi, a olejki aromatyczne odżywią każdą komórkę skóry. Masaż rozluźnia mięśnie całego ciała. Po zabiegu zyskasz nowy strumień energii!
90 MIN./62 EURO 

 

Tajski uśmiech (masaż twarzy +  maseczka na twarz + klasyczny masaż tajski)

Dłońmi, przedramionami, stopami i siłą całego ciała wykonywane są ćwiczenia, które mają na celu rozluźnić mięśnie i stymulować aktywne  punkty ciała. Równocześnie przeprowadza się zabieg, podczas którego przywraca się równowagę wilgoci w skórze i zatrzymuje się proces starzenia.
120 MIN./82 EURO 

 

Źródło dobrego samopoczucia (masaż linii barków + masaż nóg / stóp)

Procedura ta daje przepływ energii życiowej, poprawia krążenie krwi i limfy. Ten zabieg jest słynny z orzeźwiającej i kojącej jakości nie tylko dla linii barków, ale także dla stóp.
60 MIN./42 EURO