Budapeszt-Wiedeń 4dni

Zapytaj o ofertę
Bilety wstępu dodatkowo płatne ok. 22 Euro

Product Description

CENA OBEJMUJE:
przejazd autokarem marki zachodniej (klimaty­zacja, video, wc), 3 noclegi w pok. 2 os. z łazien­kami, 3 śniadania, 4 obiadokolację, przewodnika w Wiedniu, Budapeszcie w języku polskim, opie­kę pilota, ubezpieczenie NNW i KL.

 

Additional Information

Kierunek

Inne

Cena

informacja w biurze

Długość wycieczek

4 dni

Grupa

40

Wycieczki

Firmowe

Transport

Autokar

   

1 DZIEŃ

Wyjazd we wczesnych godzinach rannych. Obiadokolacja na trasie, nocleg w Budapeszcie.

2 DZIEŃ

Po śniadaniu zwiedzanie Budapesztu: Wzgó­rze Zamkowe: Kościół Króla Macieja, Pałac Królewski, Baszta Rybacka. Zwiedzanie Placu Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia, bazyli­ki św. Stefana, Wzgórza Gellerta z Cytadelą i pomnikiem Wolności. Parlament. Dla chętnych wieczorny rejs po Dunaju. Obiadokolacja w go­dzinach popołudniowych, nocleg.

3 DZIEŃ

Po śniadaniu wyjazd do Wiednia i 3 godzinne zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym. Ob­jazd autokarem reprezentacyjnym bulwarem Ringstrasse: Opera, muzea, Parlament, Teatr Nadworny, Ratusz, Uniwersytet, Park Miejski z pomnikiem J. Straussa, następnie spacer po starówce: najelegantsze ulice, areał Hofburga -dawnej zimowej rezydencji Habsburgów przez najpiękniejsze dziedzińce do katedry Św. Szcze­pana, Ratusz. Następnie realizacja wycieczki z pilotem. W programie Dom Hundertwassera jednego z najsłynniejszych dzieł architektonicz­nych Fridensreicha Hundertwassera oraz pobyt na Praterze (park rozrywki: kolejki, strzelnice, kasyna, salony gier, karuzle itd.). Późnym popo­łudniem wyjazd na obiadokolację i nocleg przy granicy austriacko-czeskiej.

4 DZIEŃ

Po śniadaniu wyjazd do Wiednia i 3 godz. zwie­dzania z przewodnikiem miejscowym Schonbrunn -letniej rezydencji Habsburgów. Następnie przejazd na Wzgórze Kahlenberg z kościół­kiem św. Józefa i kaplicą Jana III Sobieskiego. Podziwianie panoramy Wiednia. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Obiadokolacja na trasie. Przyjazd w godzinach popołudniowych piątego dnia wycieczki.