Wycieczka do Kopenhagi

Zapytaj o ofertę
wycieczka na zamówienie

Product Description

ŚWIADCZENIA: autokar, 2 przeprawy promowe, 2 noclegi, 2 śniadania, suchy prowiant na wycieczkę do Kopenhagi, 2 obiadokolacje, obiad w Kopenhadze, przewodnik, pilot, ubezpieczenie KL i NNW.

UWAGA: bilety wstępu dodatkowo płatne

 

Additional Information

Kierunek

Inne

Długość wycieczek

4 dni

Wycieczki

Szkolne

Cena

informacja w biurze

Grupa

40+3

Transport

Autokar

   

1 DZIEŃ

godz. 5.00 wyjazd autokarem. Przyjazd w okolice Świnoujścia. Obiadokolacja, nocleg.

 

2 DZIEŃ

Śniadanie. Wycieczka do Wolińskiego Parku Narodowego nad Jezioro Turkusowe i do Świnoujścia: port, falochron, Muzeum Rybołówstwa, latarnia morska, fort wschodni, fort Anioła, ekspozycja morska, wystawa modeli statków żaglowych. Przejazd do Międzyzdroi i spacer Promenadą Gwiazd. Obiadokolacja, nocleg.

 

3 DZIEŃ

godz. 1.30 wyjazd na autokarowo-promową wycieczkę do Kopenhagi: zwiedzanie z pilotem m.in. : Syrenki Kopenhaskiej, fontanny Gefion, zobaczymy uroczysta odprawę warty Gwardii Królewskiej i wolne miasto A. Christiana, m. in. Kościół Marmurowy, Katedrę Protestancką, XVII w dzielnicę portową Nyhaven, pospacerujemy najdłuższym deptakiem Północnej Europy – ulicą Stroger, znaną m. in. z najmodniejszych sklepów, występów licznych artystów, muzyków, kuglarzy. Obiad w Kopenhadze (napoje dodatkowo płatne). W godzinach popołudniowych przejazd do portu Gedser, przeprawa promowa do Rostoku. Przejazd do przejścia granicznego Ahlbeck/Świnoujście.

 

4 DZIEŃ

godz 1.30 powrót z Kopenhagi do Świnoujścia. Wyjazd w drogę powrotną. Wzmocnione śniadanie na trasie. Planowany powrót godz. 16.00.