Zakopane – zimowisko narciarsko-snowboardowe 10-14 lat

2399,002524,00

Zapytaj o ofertę
Zakopane – zimowisko narciarsko-snowboardowe 10-14 lat

 

Wyczyść
   

Zimowisko stworzone dla miłośników sportów zimowych, dla tych już radzących sobie na stokach jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami lub snowboardem. Nasi doświadczeni wychowawcy-instruktorzy zadbają o to, aby nauka była pełna uśmiechu i pozytywnej atmosfery.
Poza chwilami na stoku, na dzieci czeka mnóstwo zimowych aktywności i zabaw. Będziemy wspólnie lepić bałwany, organizować śnieżne bitwy, robić aniołki w śniegu i jeździć na jabłuszkach. Dodatkowo, zadbamy o kreatywne zajęcia, które ułatwią integrację w grupie. Bezpieczeństwo i dobra zabawa są naszym priorytetem, dlatego gwarantujemy, że Wasze pociechy będą w najlepszych rękach.
Podczas pobytu w Zakopanem będziecie mogli jeździć w najlepszych podhalańskich stacjach narciarskich objętych wspólnym karnetem TATRY SUPER SKI na terenie Polski takich jak:
➤ Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej,
➤ Koziniec Ski – Czarna Góra,
➤ Jurgów Ski,
➤ Witów Ski

ZAKWATEROWANIE:
Willa Siklawa – pensjonat u podnóży Tatr w spokojnej dzielnicy Zakopanego – Olczy, zapewnia domową i gościnną atmosferę. Zakwaterowanie w budynku 25 C, w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych z łazienką i TV. Do dyspozycji (w drugim budynku w odległości 20 m): stołówka, sala z kominkiem, bilardem, stołem do ping-ponga oraz piłkarzykami. Obiekt posiada narciarnię z suszarnią.

CO JEMY:
3 posiłki dziennie: (obiad – serwowany, śniadanie w formie bufetu, kolacja danie ciepłe oraz zimna płyta).
Ośrodek zapewnia realizację wyżywienia wegetariańskiego i bezglutenowego za dodatkową opłatą 25 zł/os/dzień po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym bądź mailowym nie później niż na 14 dni przed rozpoczęciem obozu.

PROGRAM:
GDZIE JEŹDZIMY- STACJE NARCIARSKIE
Najlepsze stacje narciarskie objęte karnetem TATRY SUPER SKI na terenie Polski, m.in: Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej, Koziniec Ski – Czarna Góra, Jurgów Ski, Witów Ski.
Wybór ośrodka narciarskiego uzależniony jest od warunków atmosferycznych i umiejętności uczestników.

NA STOKU – RELAX & FUN
Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych co lubią lajtową jazdę, dobrą zabawę, ale także dla tych co chcą doskonalić swoje umiejętności.

Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania: początkującej i średnio zaawansowanej.

Zajęcia na stoku trwają ok. 5-6 godzin dziennie przez 5 dni, z czego 2 godziny to szkolenie z instruktorem w grupach, zazwyczaj 10-15 osobowych. Resztę czasu na stoku spędzacie poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

APRES SKI
Poza stokiem będziemy odpoczywać i ładować baterie na następny dzień. Nasi wychowawcy zorganizują Wam m.in. ognisko/grill z pieczeniem kiełbasek, zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia integracyjne, konkursy z nagrodami, dyskotekę/karaoke/wieczór filmowy.

Nie zabraknie też odrobiny teorii m.in wykładów na temat pielęgnacji i konserwacji sprzętu, poznanie Dekalogu Narciarza i praktycznych zasad bezpieczeństwa na stoku oraz zasad pierwszej pomocy.

Chętni mogą skorzystać z atrakcji fakultatywnych – atrakcje dodatkowo płatne.

W dzień wolny od szusowania w białym puchu, zabierzemy Was na wycieczkę na Gubałówkę, na jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Zakopanem, wjazd i zjazd kolejką linowo-terenową. Oczywiście będzie też czas na zakup pamiątek na słynnych Krupówkach.

TRANSPORT:
➤ 1 dzień – wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 15:00 – 17:30*, zakwaterowanie, kolacja
➤ 2-7 dzień – wypoczynek zgodnie z opisem programu
➤ 8 dzień – śniadanie, suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 11:00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

* godziny przyjazdu do ośrodka w zależności od turnusu

INFORMACJE TRANSPORTOWE:
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

INFORMACJE DODATKOWE
WAŻNE! Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Snowboardzistom zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Uwaga! Po przyjeździe do ośrodka nie ma możliwości zmiany wybranego programu na inny.

Ewentualne zmiany programu narciarskiego na snowboardowy lub odwrotnie można zgłaszać w biurze nie później niż na 14 dni przed rozpoczęciem obozu.
➤ Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach). Na imprezach autokarowych obowiązuje limit bagażu – 1 szt. Bagaż główny nie może przekraczać 20 kg i sumie wymiarów 180 cm, a bagaż podręczny 5 kg, dodatkowo 1 komplet sprzętu (narty lub snowboard w pokrowcu), buty należy spakować do walizki/bagażu głównego.
➤ Obowiązkowa kaucja zwrotna – 50 PLN – Kaucja stanowi zabezpieczenie na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych w obiekcie lub środku transportu i zwracana jest w całości (pod warunkiem braku szkód) ostatniego dnia pobytu. Kaucja zbierana jest przez kierownika obozu po przyjeździe do ośrodka.
➤ Proponowane min. kieszonkowe 100-150 + kaucja (zwrotna) + imprezy fakultatywne..
➤ Prosimy zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, krem na mróz z filtrem UV, kask ochronny (w przypadku posiadania własnego sprzętu narciarskiego), czapkę mieszczącą się pod kaskiem oraz strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dotyczy atrakcji fakultatywnej).
➤ Zabawy i zajęcia na świeżym powietrzu uzależnione będą od aktualnie panujących warunków atmosferycznych.
➤ Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność.
➤ Planowana liczba uczestników na zimowisku ok. 45 osób.

Cena zawiera

– Zakwaterowanie i wyżywienie
– Transfery do wyciągów
– Program
– Opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, instruktorów
– Ubezpieczenie UNIQA NNW do 10.000 zł.

Cena nie zawiera

– Dopłat transportowych
– Skipassów
– Imprez fakultatywnych
– Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.)
– Składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.)

CENA ZA SKIPASS:
Karnet na 5-dni – 610 PLN

+ kaucja zwrotna za kartę 10 PLN

Ceny za skipass są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich na sezon zimowy 2023.

Tabela dopłat

Cena Opis
110PLN 1 * F02-Termy Zakopiańskie
110PLN 1 * F03-Kulig
270PLN 1 * F04-Wypożyczenie sprzętu narciarskiego
270PLN 1 * F05-Wypożyczenie sprzętu snowboardowego
70PLN 1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny
60PLN 1 * U01-UNIQA Ubezpieczenie SKI (OC+SS)
72PLN 1 * U13-UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji i Przerwania Imprezy
Program narciarski – poziom początkujący
Program narciarski – poziom średnio zaawansowany
Program snowboardowy – poziom początkujący
Program snowboardowy – poziom średnio zaawansowany