PolshaPrivet
Festiwal Młodych Talentów

PolshaPrivet

PolshaPrivet
Festiwal Młodych Talentów

PolshaPrivet

Serdecznie zapraszamy na IV edycję Międzynarodowego Festiwalu Młodych Talentów „PolshaPrivet”! który odbędzie się w terminie 25-27.10.2019, w Hotelu “Knieja” w Supraślu oraz na Auli Widowiskowej UwB w Białymstoku #PolshaPrivet

Zaproszenie kierujemy do artystów- amatorów z Polski, Białorusi oraz innych sąsiadów zza naszej wschodniej granicy (Ukraina, Litwa, Rosja i inne) w kategorii wiekowej od 6 do 26 lat oraz w kategorii rodzajowej: choreografia, śpiew, wykonanie instrumentalne, sztuka cyrkowa, twórczość teatralna, piosenka autorska, własna kompozycja muzyczna, rzemiosło artystyczne, moda ekologiczna, teatr mody “Najlepsza kolekcja”, dziennikarstwo “Najlepszy artykuł”.

Ideą Festiwalu jest zainspirowanie młodych ludzi do twórczości w dziedzinach artystycznych takich jak: taniec, śpiew, wykonanie instrumentalne w oparciu o współczesne trendy i tradycje kulturowe narodów. Podczas Festiwalu odbędą się międzynarodowe warsztaty, a zakończy się on dyskoteką na wielkim parkiecie.

Gwarantujemy dobra muzykę, taniec, moc wrażeń artystycznych, atmosferę rywalizacji, a przede wszystkim WSPANIAŁĄ ZABAWĘ.

Czekamy na wasze zgłoszenia do 16.09.2019

http://festivalpolshaprivet.pl/pl/

Udostępnij ten wpis