Opinie i Referencje klientów

Mgr Małgorzata S , nauczyciel

Polecam wyjazdy z Biurem Podróży “Albicja”. Jestem nauczycielem i organizuję bardzo często wyjazdy integracyjne – turystyczno – krajoznawcze swoim wychowankom. Z Biurem “Albicja” współpracuję już od 20 lat. Nigdy nie zawiodłam się jeśli chodzi o organizację wyjazdów. Biuro organizowało wycieczki kilkudniowe w różne zakątki naszego kraju moim uczniom. Wszystkie punkty programów wycieczek były zawsze realizowane w 100%.Obsługa przemiła, a Pani Ewa, właścicielka firmy zawsze jest dyspozycyjna pod swoim telefonem i kiedy wyjeżdżamy utrzymuje z nami kontakt w razie potrzeby. Dzięki temu czujemy się wszyscy komfortowo. Dzieci zawsze wracały szczęśliwe z bagażem wspaniałych wspomnień. Współpracę z biurem “Albicja” szczerze polecam.

Mgr Bogdan P., Zastępca Dyrektora,

“Biuro Podróży Albicja organizowało pracownikom naszej instytucji wycieczkę na trasie Kozłówka – Kazimierz Dolny – Nałęczów – Łańcut – Sanok – Duża Pętla Bieszczadzka – Krasiczyn. Ogółem w wycieczce uczestniczyło 100 osób. Uczestnicy wycieczki byli zadowoleni ze sposobu organizacji w/w imprezy. Zaplanowany program został zrealizowamy bez zastrzeżeń.”

Mgr Barbara S., Dyrektor oddziału,

“Biuro Podróży Albicja zostało wybrane przez naszą instytucję pośród firm świadczących usługi turystyczne w trybie zapytania o cenę zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych. W/w firma turystyczna zorganizowała autokarową wycieczkę 40 pracownikom naszej instytucji na trasie Białystok – Poznań i okolice z wyjazdem do Berlina. W kolejnym roku również była zorganizowana wycieczka na trasie Białystok – Ryga – Sankt Petersburg – Białystok. Biuro Podróży Albicja wykazało się fachowością i sumiennością w trakcie realizacji naszego zlecenia.”

mgr Andrzej K., Dyrektor,

“Biuro Podróży Albicja zostało wybrane przez naszą instytucję spośród firm świadczących usługi turystyczne w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych na zorganizowanie nad morzem kolonii letnich i obozu dzieciom naszych pracowników. Kolonie zostały zorganizowane w Jatrzębiej Górze w trzech terminach z udziałem 163 uczestników. Firma wykazała się profesjonalną organizacją i rzetelnością w realizacji zleconych świadczeń co jest podstawą do dalszej współpracy. Serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!”

Jadwiga G., Kierownik Zespołu Samorządu i Administracji,

“Uczestnicy wycieczki zorganizowanej przez waszą firmę na trasie Ojcowski Park Narodowy – Zakopane – Kraków są zadowoleni z jakości zorganizowanej wycieczki jak i usług Pani Justyny oraz przewodników z Zakopanego i Krakowa. Pragniemy podziękować za całokształt zorganizowanej wycieczki i w przyszłym roku zamierzamy skorzystać z usług waszej firmy.”

mgr Janusz Dariusz K., Dyrektor,

“Biuro Podróży ALBICJA zorganizowało dla pracowników Publicznego Gimnazjum wycieczkę na trasie Świnoujście z jednodniowym pobytem w Kopenhadze. Oprócz tego przez Firmę została zorganizowana wycieczka na trasie Kozłówka – Lublin – Puławy – Kazimierz Dolny – Nałęczów – Sandomiesz. W trakcie realizacji wycieczek biuro wykazało się profesjonalizmem i sumiennością. Uczestnicy wycieczki liczą na dalszą owocną współpracę oraz składają serdeczne podziękowania i życzą dalszych sukcesów w realizacji swoich celów!”

Jan C., Prezes Zarządu,

“W imieniu naszego Banku mam przyjemność zarekomendować Biuro Podróży Albicja do współpracy w zakresie organizowanych przez biuro wycieczek. Od kilku lat korzystamy z usług firmy szczególnie przy organizowaniu “majówek” w długi “weekend majowy”. Imprezy zawsze były przygotowane profesjonalnie, łącznie z “majówką w Świnoujściu i Międzyzdrojach, z wycieczką promową do Kopenhagi.Dotychczasowa współpraca pozwala sądzić, iż Firma jest wiarygodnym, godnym polecenia usługodawcą.”

Jan C., Prezes Zarządu,

“W imieniu naszego Banku Spółdzielczego mam przyjemność zarekomendować Biuro Podróży Albicja jako firmę organizującą w sposób profesjonalny imprezy turystyczne. Firma zorganizowała nam wycieczkę na trasie Morawski Kras – Brno – Wiedeń – Praga. Wycieczka była ze wszech miar udana. Wszystkie zaplanowane cele zostały zrealizowane w przewidzianym czasie. Zwiedzanie Wiednia i Pragi miało miejsce z udziałem przewodników w języku polskim. Zapewnienie przewodników w j. polskim w okresie “gorącej majówki” świadczy o utrzymywaniu szerokich kontaktów i współpracy z innymi biurami podróży i profesjonalizmie firmy.”

mgr Bożena Jolanta C., Dyrektor,

“Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania pani Ewie Kondraciuk reprezentującej Biuro Podróży ALBICJA za zorganizowanie wycieczki dla naszej Szkoły Podstawowej na trasie Wilno – Druskienniki. Świadczone przez Państwa w jej trakcie usługi stały na wysokim poziomie. Zarówno organizacja, jakość i częstotliwość kontaktów z klientem, jak i baza lokalowa oraz wyżywienie spełniły nasze wszelnie oczekiwania. Obsługa całej imprezy w osobie pani Katarzyny oraz kierowcy odznaczała się wielkim profesjonalizmem i kulturą osobistą. Zawsze oni na nasze potrzeby i sprawili, iż ten wyjazd pozostawi niezatarte wspomnienia w naszej pamięci. Życząc Państwu wielu sukcesów w organizacji różnego rodzaju imprez na takim samym lub wyższym poziomie, mamy nadzieję na dalszą długotrwałą i owocną współpracę!”

Jan C., Prezes Zarządu,

“Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas i możliwość zwiedzania zakątków Kowna, Jurmały i Rygi podczas wycieczki turystyczno-krajoznawczej. Dzięku Państwa serdeczności i uprzejmości pracownicy naszego Banku mogli zapoznać się z zabytkami i historią tych ziem. Szczególne wrażenie zrobiła na nas malownicza miejscowość Jurmała. Wszyscy przewodnicy, z którymi mieliśmy przyjemność tak wiele zobaczyć to sami profesjonaliści a zarazem osoby bardzo sympatyczne i wesołe. Pragniemy podkreślić, iż nasza współpraca z firmą Albicja trwa już wiele lat. Albicja zorganizowała nam między innymi wycieczki na trasach:
Drezno – Szwajcaria Czeska
Zamość – Lwów – Kazimierz Dolny
Życzymy dalszych sukcesów oraz zadowolenia z wykonywanej pracy i z wycieczkowiczów!”

mgr Monika M., Zastępca Dyrektora,

“Biuro Podróży ALBICJA zorganizowało wycieczkę na trasie Kowno – Troki pracownikom Szkoły Podstawowej.Wycieczka była wzorowo zorganizowana. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnej obsługi i miłej atmosfery!”

Mgr Ewa Agnieszka B., Dyrektor,

“Biuro Podróży ALBICJA zorganizowało autokarową wycieczkę na trasie: Lwów – Olesko – Krzemieniec – Poczajew – Żółkiew pracownikom Domu Pomocy Społecznej. Organizacja wyjazdu, realizacja programu wycieczki, baza lokalowa oraz wyżywienie spełniły nasze oczekiwania! Serdecznie polecamy współpracę z Biurem.”

mgr Jadwiga O., Dyrektor,

“Uczestniczyliśmy w wycieczce na trasie Kłajpeda – Pałanga – Kowno – Mierzeja Kurońska. Wycieczkę należy zaliczyć do bardzo udanych. Każdy uczestnik czuł się bezpiecznie dzięki bardzo dobrym kierowcom i dzięki troskliwości i odpowiedzialności pilota wycieczki, który z sumiennością pełnił powierzone zadania. Poczucie humoru, wysoka kultura osobista, perfekcjonizm organizatorów, to wszystko sprawiło że podróż byłą przyjemna, szybka i bezpieczna. Biuro godne polecenia.”

mgr Maria L., Dyrektor,

“Zgodnie z naszymi oczekiwaniami Biuro Podróży ALBICJA wywiązało się terminowo i solidnie z organizacji wycieczki na trasie Wigry – Druskienniki. Usługa wykonana przez Biuro Podróży Albicja pozwala na wystawienie opinii solidnej, rzetelnej firmy godnej polecenia!”

Jerzy J., Przewodniczący Komisji Socjalno – Bytowej

“Biuro Podróży ALBICJA zorganizowało wycieczkę na trasie Budapeszt – Zakole Dunaju pracownikom Jednostki Wojskowej. W trakcie realizacji wycieczki Biuro wykazało się fachowością i sumiennością, co stanowi podstawę dalszej współpracy. Wycieczka była wzorowo zorganizowana. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnej obsługi i miłej atmosfery! Dotychczasowa współpraca pozwala sądzić, iż Biuro Podrózy “Albicja” jest wiarygodnym i godnym polecenia usługodawcą.”