Obozy zimowe i Zimowiska 2024

zimowiska i obozy zimowe 2024
Przedział wiekowy
Rodzaj aktywności
Transport
Kierunek

OBOZY ZIMOWE I ZIMOWISKA W SEZONIE 2024

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertę obozów i zimowisk dla dzieci i młodzieży. Można wybierać spośród destynacji takich jak Polska, Włochy, Andora, Austria, Czechy, Słowacja i Anglia. Nie zabraknie obozów zimowych dzieciom i młodzieżowych obozów zimowych w Białce Tatrzańskiej, Poroninie, Murzasichlu, Wiśle, Korbielowie i Szczyrku. W naszej ofercie zimowisk znajdziesz takie klasyki jak obozy narciarskie i snowboardowe, a jeśli wolisz zimowiska bez nart do wyboru masz obozy konne, rekreacyjne, przygodowe oraz ferie zimowe z rodzicami. Zimowiska to doskonały czas na uprawianie sportów zimowych, rozwijanie pasji i zdobywanie nowych umiejętności. To czas zabawy, współpracy w grupie i rozwoju samodzielności każdego uczestnika.

TERMINY FERII ZIMOWYCH W 2024

Ferie zimowe to świetna okazja do uprawiania zimowych dyscyplin sportowych pod okiem doświadczonych instruktorów.

Terminy ferii zimowych w 2024 roku:

 • 15 – 28 stycznia
  dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
 • 22 stycznia – 4 lutego
  podlaskie, warmińsko-mazurskie
 • 29 stycznia – 11 lutego
  lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
 • 12 – 25 lutego
  kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

OBOZY NARCIARSKIE

W naszej ofercie znajdziesz obozy zimowe początkującym i zaawansowanym narciarzom. Obozy narciarskie kierujemy do dzieci, młodzieży i ich rodziców. Obejmują one różne poziomy zaawansowania, co pozwala uczestnikom dopasować program do swoich umiejętności. Podczas obozów zimowych prowadzone jest intensywne szkolenie narciarskie i doskonalona jest technika jazdy na nartach. Doświadczeni instruktorzy narciarstwa prowadzą zajęcia teoretyczne i praktyczne, udzielają wskazówek dotyczących techniki jazdy, a także organizują gry i zabawy na stoku. Tym samym nauka staje się atrakcyjna, uczestnicy zdobywają w szybkim tempie nowe umiejętności i świetnie spędzają czas wśród pasjonatów zimowego szaleństwa.

OBOZY SNOWBOARDOWE

Obozy snowboardowe kierowane są do miłośników snowboardingu. Podobnie jak obozy narciarskie, obozy snowboardowe skierowane są zarówno do osób początkujących jak i zaawansowanych. Podczas szkolenia będzie można nauczyć się jazdy od podstaw na snowboardzie, doskonalić swoje umiejętności, a także dzielić się pasją z innymi entuzjastami tej dyscypliny. Uczestnicy podzielni są na grupy o podobnym poziomie umiejętności. Instruktorzy snowboardingu prowadzą treningi, uczą nowych trików oraz podnoszą sprawność uczestników w jeździe na snowboardzie.

OBOZY I ZIMOWISKA BEZ NART

Obozy zimowe bez nart to świetna propozycja dla tych, którzy chcą wyjechać na ferie zimowe, doświadczyć zimowego klimatu i atmosfery górskiej, ale nie są zainteresowani narciarstwem czy snowboardingiem. Istnieje wiele aktywności i atrakcji dostępnych podczas naszych zimowisk i obozów zimowych. Oto niektóre z nich: jazda konna, różnego rodzaju warsztaty, zajęcia językowe, wyjazdy krajoznawcze, relaks w termalnych basenach i zimowych aquaparkach, piesze wycieczki górskie, jazda na łyżwach i sankach, góralskie wieczory ogniska i kuligi a także chill out w pełnym wymiarze!

TRANSPORT NA OBOZY ZIMOWE

Dojazdy na obozy zimowe i zimowiska odbywają się autokarem, pociągiem lub samolotem. W ofercie autokarowe wyjazdy z wielu miast w Polsce oraz wyloty z lotnisk: Warszawa, Katowice, Kraków. Transport odbywa się pod opieką wychowawców lub osób z uprawnieniami pedagogicznymi.

OBOZY LETNIE 2024

Warto pomyśleć już o obozach i koloniach letnich.
Nie zwlekaj! Odwiedź stronę kolonie i obozy letnie i ciesz się udanym wypoczynkiem!