Kolonie i obozy zagraniczne

kolonie i obozy za granicą

Obozy zagraniczne

Kierunek
Rodzaj aktywności
Miejsce wypoczynku
Przedział wiekowy
Transport

KOLONIE I OBOZY ZAGRANICZNE

Tym, którym szczególnie zależy, żeby oderwać od się od codzienności, proponujemy kolonie i obozy za granicą. Szczególnie, jeśli chcesz w praktyce przećwiczyć język obcy, wakacje zagraniczne są idealnym rozwiązaniem, niezależnie od tego czy wybierzesz obóz językowy, kurs językowy czy obóz chillout zone. Od Ciebie zależy czy wybierzesz Włochy, Albanię, Chorwację, Bułgarię, Grecję czy Hiszpanię, obóz we Francji, Wielkiej Brytanii, Czarnogórze, Szwecji, Turcji, na Majorce, Malcie czy Słowacji. Możesz leżeć na plaży, tańczyć w rytmie hip hop, disco, surfować po morzu albo zwiedzić kilka krajów w ramach jednego obozu czyli spędzić czas przygody na obozach Eurotrip.

Doświadczenia na obozie za granicą mogą być bardzo zróżnicowane, zależnie od rodzaju obozu, celów uczestnictwa oraz lokalizacji. Obozy za granicą mogą obejmować różnorodne dziedziny, takie jak językowe, sportowe, artystyczne, naukowe itp.

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA NA OBOZIE ZA GRANICĄ

Obozy za granicą mogą mieć wiele zalet i korzyści dla dzieci i młodzieży. Podczas pobytu na obozie zagranicznym nad morzem, w górach, czy w mieście doświadczysz intensywnej nauki języka obcego w autentycznym środowisku i codziennej praktyki komunikacyjnej z native speakerami. Poznasz rówieśników z różnych krajów i kultur. Lepiej zrozumiesz i zaakceptujesz różnice kulturowe. Każdy wyjazd na zagraniczny obóz młodzieżowy to wyjazd krajoznawczy i wycieczka przyrodnicza. Zdobędziesz nowe doświadczenia kulinarno-kulturowe i wielu międzynarodowych przyjaciół.