Poznań i jeden dzień w Berlinie 4dni

Zapytaj o ofertę
Bilety wstępu dodatkowo płatne ok. 40 zł i ok. 10 Euro

Product Description

CENA OBEJMUJE:
przejazd autokarem marki zachodniej (kli­matyzacja, video, wc), 3 noclegi w pokojach 2 os. z łazienkami, 3 śniadania, 4 obiadoko­lację, usługę przewodników w Polsce, opie­kę pilota, ubezpieczenie NNW i KL.

Additional Information

Kierunek

Polska, Inne

Cena

informacja w biurze

Długość wycieczek

4 dni

Grupa

40

Wycieczki

Firmowe

Transport

Autokar

Kategoria: .
   

1 DZIEŃ

Wyjazd we wczesnych godzinach rannych. Przyjazd do Biskupina i zwiedzanie pra­słowiańskiej osady warownej. Obiadokola­cja w późnych godzinach popołudniowych, nocleg.

2 DZIEŃ

Śniadanie w formie suchego prowiantu, wyjazd do Berlina. Zwiedzanie z pilotem Reichstagu, oglądanie fragmentów muru berlińskiego oraz Bramy Brandenburskiej. Przejazd Aleją Unter den Linden do wie­ży telewizyjnej i Alexanderplatz, oglądanie Uniwersytetu Humboldta, zbrojowni, Nie­mieckiej Opery Państwowej, barokowej katedry św. Jadwigi, Pałacu Republiki, oraz Czerwonego Ratusza. Zwiedzanie Muzeum Pergamońskiego. Wyjazd do Polski na obia­dokolację w późnych godzinach popołudnio­wych, nocleg.

3 DZIEŃ

Po śniadaniu wyjazd do Poznania. Zwie­dzanie min. gotyckiej katedry na Ostrowie Tumskim, renesansowego ratusza, kościoła farnego. Obiadokolacja w późnych godzi­nach popołudniowych, nocleg.

4 DZIEŃ

Po śniadaniu wyjazd do Lednogóry: zwie­dzanie reliktów palatium – budowli przedromańskiej z 2połowy Xw. Następnie przejazd do Gniezna i zwiedzanie katedry romań­skiej. Przejazd do Kruszwicy i zwiedzanie Mysiej Wieży oraz rejs po Jeziorze Gopło. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną w późnych godzinach popołudniowych.